Suzuki DL 650 V-Strom (2020)

Vlastník Krop
Vloženo 30.5.2022
Aktualizováno 30.5.2022

Krásná, spolehlivá, zábavná - co napsat více. Motorka co se vyrábí již 20 let s motorem do V.

Motorka koupena od FIRMA:CARTec motor (Triumph, Suzuki) (Br

Yamaha Tenere 700: Příliš do terénu, méně pohodlné sedlo, cena
BMW F 750 GS: Cena
Kawasaki Versys 650: Víc na silnici a méně v terénu

První dojmy - Motorku jsem chtěl již dlouhou dobu. Je to ideální stroj na silnici ale i do lehčího terénu (dle obutí) hned po prvním projetí na zapůjčeném stroji bylo jasné, že již dál vybírat nebudu. Má vše co potřebuji za příznivou cenu. Je to spíš motorka pro nenáročné jezdce.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidí co chtějí spolehlivou, nenáročnou a poměrně levnou motorku, která se nebojí kehčího terénu a dá se na ní slušně cestovat. Výkon na 1 člověka dostatečný.

Doplňky na motorce - Cnc páčky, zadní kufr s plotnou, ochrana páček, ochrana rukou, vyhřívané gripy, centrální stojan, padací rám, zvýšené plexi, led blinkry, snížení stupaček a zvýšení řidítek.

Motorku jsem si vybral z důvodu dobré cenové dostupnosti a pro mne dostačující výbavy plus spolehlivosti.
Zatím jsem najezdil přibližně 5000 km, motorku jsem osadil spoustou doplňků, jako jsou nižší stupačky, přiblížil jsem si mírně řidítka, nové cnc páčký padáky, centrální stojan, vyhřívané gripy, vyšší plexi a kufr. S takto vybavenou motorkou mi již nic nechybí. Bez vyššíhop plexi byla jízda na dálnici docela za trest.
Na podzim hodně pomohou vyhřívané gripy.

Motorka je vhodná na silnici a do lehčího terénu ( ale na to musím koupit lepší pneumatiky).

Co se týče delších cest, mohla by mít pohodlnější sedlo, naštěstí existují firmy, které dokáží přešít sedlo na zakázku, což udělám přes zimu 2022/23.

Goodji
Goodji napsal 31.05.22 v 19:42 10b.

Davidrak
Davidrak napsal 30.05.22 v 18:53 10b.

No krásná - to nevím, ale spolehlivá? To tedy je Je to takový sňatek z rozumu