Yamaha BT 1100 Bulldog (2002)

Vlastník Klikosh13
Vloženo 29.6.2022
Aktualizováno 29.6.2022

Naháč se srdcem choppera. Přesně pro mě. Mám rád motory se záběrem odspodu, ale nohy pod sebou.

Harley Davidson XLH Sportster 1200: Cena, nohy vpředu

První dojmy - Při prvním osedlání mi připadalo, že jsem se na ní narodil. Je to přesně to, co jsem si představoval. Další překvapení přišlo po prvních ... a dalším kilometerch jízdy. Je neskutečně pohodlná.

Dvouválec chlazený vzduchem, motor s dostatečným kroutícím momentem.

Překvapila mě ovladatelnost motorky, motor naprosto vyhovuje mým představám. Jen snad ta 6 by se hodila na cestování po dálnici.

Motorky je určitě na silnici na pohodový projíždění. Cestování taky zvládá bez problémů, je neuvěřitelně pohodlná.

marafzs600
marafzs600 napsal 04.07.22 v 19:34 10b.

Pěknej kousek

Snekofon
Snekofon napsal 29.06.22 v 15:35 10b.

BT1100 jsem měl v širším výběru na druhé moto - nakonec druhé místo v garáži dostala klobása na sólo jízdu...takže teď je BT kandidát na třetí místo v garáži - protože moje představa na třetí moto pro cestování s manželkou mimo dálnici je velký, ideálně vzduchem chlazený dvouválce.

A osobně musím říct že mně 5 rychlostí u tohoto typu motorky bohatě stačí, ale je to tím že já se dálnici vyhýbám jak to jen jde a v běžném provozu je 5ti rychlostní zpřevodování příjemnější - delší stupně nechají motor pěkně potáhnout a ukázat krouták, bez toho aby se pořád kvedlalo nahoru, dolu...

Ať dělá radost...