Honda CB 500F (2022)

Vlastník faux4
Vloženo 13.7.2022
Aktualizováno 17.3.2023

Osvědčený pohodový půllitr od Hondy s USD-vidlicí.

Motorka koupena od Motorrad Lippmann

První dojmy - Potřeboval jsem nějakou spolehlivou motorku, na který bych mohl dojet na Nordkapp a zpět a aby na ní po návratu mohla jezdit i manželka s řidičakem A2.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, ale i pro klidné povahy.

Doplňky na motorce - Predni štít Puig, vyhřívané rukojeti Koso, kufry Shad.

Poté co jsem si prodal na podzim Bandita 650 a zůstala mi na dalsi rok rezervace trajektu z Hirtshals do Larvik, tak jsem si řekl, že se na Nordkapp přeci jen vypravím, a tak jsem začal hledat nějakou motorku, která by to mohla zvládnout. Nakonec volba padla na pullitrovou Hondu, nový model dostal usd vidlici a dva kotouče, tím bylo rozhodnuto. Ikdyž v hledáčku byl V-Strom i BMW 850.. ale zas by taková motorka neměla po návrat takové využití..

Prvních 500 km bylo zajíždění, dalších 500 km do prvního servisu lehčí výlety kolem komína Honda zvládala a ukázala, že cestovní tempo 80-120 km/h nebude problém, i nějakou tu rezervu na předjetí bude ještě mít.

Teď po najetí dalších 6500 km během 10 dnů po Skandinávii můžu v klidu říct, že je to takové pohodové minimum, na čem už se dá rozumně všude jezdit.. prostě univerzální allrounder..

Paulano
Paulano napsal 20.07.22 v 08:35 10b.

Animals21
Animals21 napsal 15.07.22 v 07:45 10b.

Musím říct, že s tím plégem a nabalená se mi ta motorka obrovsky líbí a to mnohem víc, než mnoho současný cestovních endur. Skvělá barva!

callowsick
callowsick napsal 14.07.22 v 20:38 10b.

Ty dvojitý čtyřpístky ti upřímně závidím

Pupi04
Pupi04 napsal 14.07.22 v 17:27 10b.

Přesně tak: Osvědčený půllitr a spolehlivý
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu