Honda CB 1000R (2021)

Vlastník redbill
Vloženo 2.9.2022
Aktualizováno 26.3.2023

Rychlý naháč v líbivém designu

Motorka koupena od FIRMA:Karel Kovářík - Kmoto (Klatovy II)

Yamaha MT-10: Menší výběr zánovních kusů a vyšší cena, plus vzhled CBčka. Navíc jsem na ní měl již několik koupených doplňků z modelu 2019

První dojmy - Vzhledem k tomu, že to je již druhý kus tohoto CBčka co mám, tak první dojem není úplně první a těžko něco vymyslet.

Doplňky na motorce - Quickshifter, krovka zadního sedadla, větrný štítek, zrcátka v řídítkách, tankbag Honda, Leo Vince tlumič výuku, zadní plně stavitelný tlumič Wilbers, držák RZ Evotech Performance, kryt chladiče

Po zkušenostech určitě doporučím výměnu zadního tlumiče pružení za nějaký tužší - u první z roku 2020 jsem dal Öhlins a byl to tedy výrazný rozdíl oproti originálu, žádné houpání a jistota. Bohužel díky vylité naftě v zatáčce jsem si jej moc neužil. Také je vhodné si pohrát s nastavením přední vidlice, zejména pokud nemáte zrovna 50kg, z výroby je celá moto nastavena velmi měkce. Další věc, která se po předchozí zkušenosti jeví jako "must have" je originální obousměrný quickshifter, který je fakt návykový a za ty peníze rozhodně stojí. Za mě i výměna tlumiče výuku, neboť ten obří originál mi k motorce vůbec nesedí, ale to je o vkusu. Jinak moto je spíše na sportovní jízdu v jednom, pro batoh to moc není...

Black_Tea
Black_Tea napsal 11.09.22 v 20:31 10b.

Líbí se mi ten neo retro sci fi look:)) Ať dobře slouží a je s ní sranda.

Pupi04
Pupi04 napsal 02.09.22 v 17:56 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Samíc
Samíc napsal 02.09.22 v 16:28 10b.

Moc pěkná

Kali88
Kali88 napsal 02.09.22 v 13:10 10b.

Pěkná, ten letmáč supr

PSanec
PSanec napsal 02.09.22 v 12:50 10b.

Pěkná mašina a je to Honda.Přesto,že z továrny vypadá líbivě, dá se dobře tunit.Hezké doplňky má Rizoma,ale to určitě víš.Jen super km.