Honda CMX1100 Rebel (2022)

Vlastník Orema
Vloženo 28.1.2023
Aktualizováno 8.7.2023

Pro mrňavou ženskou, která začíná, je prostě nejlepší.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

Kawasaki Vulcan S (EN 650): nevyhovoval mi posez, stupačky jsou na mou výšku moc daleko

První dojmy - Z mých prvních 200 metrů jsem nadšená, řidičák jsem dělala na obouchané suzuce, která asi nechtěla ať si ho udělám a pak jsem projela Rebela a zjistila jsem, že i motorka může být kámoška

Motorku bych doporučil pro - Rebel CMX 1100 DCT je určen všem pohodářům a pohodářkám, kterým se už nechce řadit a špatně se jim hojí zranění z rychlé jízdy :)

Doplňky na motorce - zatím padáky, kufry Shad s 3P systémem a připravujeme přídavná světla, přední masku, alarm, no a další doplňky, které mi tam manžel vymyslí

Rebel byl prostě láska na první pohled, je to klidná poslušná motorka, kterou zvládnou malé vzteklé ženy (soudím pouze podle sebe), samozřejmě je i pro klidné vyrovnané chlapy. Prostě pro ty, kdo si chtějí užít klidnou pohodovku. Jelikož je opravdu zima a nemůžu ho pořádně projet, tak zkušenosti zatím nemohu pořádně popsat. Až bude teplo, tak to určitě napravím. Myslim si, že každý, kdo dostal motorku v zimě, to chápe.

Tak konečně mám najeto víc než těch 200 metrů a můžu se podělit o pár dojmů. Rebelku nedoporučuji do terénu, pokud nechcete mít naklepanou zadnici ?. Jinak na jakékoli silnici sedí jak přibitá, jen pozor v zatáčkách, obrousí se vám boty ?. Když je potřeba, třeba když vás přehlédne telefonující paní v SUVčku, tak brzdy jsou fakt super a ABS funguje na jedničku. Když to zkrátím, tak ji prostě miluju ?

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 09.07.23 v 12:33 10b.

ABS mi chrání kůži každou chvíli. Nová má své kouzlo. Tu starou musím zachraňovat každou chvíli sám. Tak si to užij, ať ti to jezdí.

Orema
Orema napsal 08.07.23 v 20:36

VIETNAM
VIETNAM napsal 29.05.23 v 12:45 10b.

hlavně atmosféra

Dolin
Dolin napsal 02.03.23 v 08:48 10b.

ať dělá radost

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 31.01.23 v 15:48 10b.

pěknej malej kousek pro pohodovou jízdu .
Tak ať už se vyčasí a sejdeme se všichni na těch našich mašinách .