Honda SLR 650 (1997)

Vlastník knollo
Vloženo 29.4.2023
Aktualizováno 29.4.2023

Hravý jednoválec na cesty kde sa netreba ponáhľať.

První dojmy - Na motorke som takmer okamžite po jej kúpe vymenil rozetu aby sa cestovnej rýchlosti okolo 100kmh znížili otáčky a zároveň aj komfort jazdy. Chcel som na nej robiť v??šiu prerábku na flatrack spôsob ale bohužiaľ na to nebol čas, takže ostala v podstate v pôvodnom stave.

Už pri výbere mojej prvej motorky som pokukoval po SLR650 no v tej dobe to bola pre mňa finančne nedostupná záležitosť. Za tie roky som na tento model aj zabudol až kým som nezačal pokukovať po niečom za rozumný peniaz s výkonom do 35kW a schopnosťami zvládnuť mierny terén bez problémov.
Na motorke som najazdil len zopár tisíc km, no dá sa na nej zvládnuť aj 500km za deň aj poľné cesty či cesty po lesných trasách. Vďaka svojej váhe a dobrému charakteru motoru je ľahko ovládateľná motorka v terene a hlavne má svoj charakter, ktorým navodzuje oveľa väčší pocit z dobrodružsva.

p.epanica
p.epanica napsal 02.08.23 v 21:06 10b.

Ať dělá jen radost a dobrou službu.

Snekofon
Snekofon napsal 06.05.23 v 14:41 10b.

Paráda ať to jezdí! SLR jsem dlouhou dobu přehlížel a když jsem s vyhlížel potenciální lehké enduro v této kubatuře, na kroužení kolem komína, pro radost, bez ambicí na nějaké terénní vložky, tak jsem pokukoval po FMX, Duke II, Strada, nebo MT03. Zatímco se mně výše uvedené už trochu okoukaly, tak naopak dochazim na chuť SLR s jeho báječně nadčasovým designem a maximální jednoduchostí. Super popojizdedlo

berry78
berry78 napsal 30.04.23 v 09:12 10b.

Krásný stav

Targus
Targus napsal 29.04.23 v 15:26 10b.

Skvělá volba!

Přeji jen samé pozitivní zážitky!