Royal Enfield Continental GT (2015)

Vlastník Raisto01
Vloženo 28.1.2024
Aktualizováno 28.1.2024

Jako všechno, co jsem poslední dobou koupil, musíte to prostě chtít, jinak to pro Vás není.

Motorka koupena od FIRMA:VintageMoto (Jirkov) - Pár věcí zamlčeno, některé problémy bagatelizovány, naštěstí ve finále nic extra drahého, všechno jsem si opravil sám, ale trochu větší investice, než jsem čekal. Jinak tak nějak ok.

První dojmy - Motor znám z cest po Indii, ale tam to byl klasický Bullet. Tady je to fakt cafééé, posez je úplně jinde, ale vůbec to není špatný. Stejně jsem jednoho vždycky chtěl, tak teď ho mám :-)

Motorku bych doporučil pro - Riders

Doplňky na motorce - Nic velkýho, malý štítek, led žárovky kvůli ne extra výkonnému alternátoru, takže spíš pár designových věcí, jinak je to originál všemi směry.

Je to prostě motorka z Indie, buď jí z nějakého důvodu chcete a víte proč a nebo se na to vykašlete a kupte cokoli jako W800 a podobně. Budete spokojenější. Zde je potřeba stále něco řešit, hlídat, má to spoustu specialit a skrytých zákoutí, které když neodhalíte, tak budete frustrovaní, prodáte to a dokonce života budete Indy nenávidět
Tak to pro začátek.
Jinak je to neuvěřitelný fun factor, který Vám rozjasní den a svezení bude pokaždý naprosto famózní a Vy si budete říkat, že o tomhle ta jízda na motorce je. Tady se nemá cenu bavit o nějakých brzdách, podvozku a já nevím o čem, tohle je prostě riding v nejčistší podobě.
Takže pokud na to máte, kupte jakýkoliv stroj od Enfieldu, jinak se koukněte jinam. Hodně štěstí

Případné dotazy nerozhodných samozřejmě rád zodpovím, rozebral a zkompletoval jsem to celý...

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 04.02.24 v 14:41 10b.

Dokonale chápu.

SLAY
SLAY napsal 03.02.24 v 13:04

parádní ,mám to vlastně jako druhé moto sice půjčenou od táty ale vlstaně už na něm jezdím jen já tak vím o čem to je.
Ty led žárovky by mě zajímali jaké tam máš a připadně jestli na tom nějaký zádrhel díky

st11
st11 napsal 02.02.24 v 07:45 10b.

Royal Enfield již 123 let dělá z motocyklistů mechaniky

Taliján
Taliján napsal 29.01.24 v 21:28 10b.

mas to fakt paradni. Svezl jsem se a je to fakt vyklidneny pohyb krajinou :)

elvis78
elvis78 napsal 29.01.24 v 13:33 10b.

tohle se mi bude líbit pořád!