renocar_zari

Kawasaki Z900 (2018)

Vlastník Pejko_
Vloženo 12.8.2024
Aktualizováno 25.9.2024

Klasika, japonsky 4 valec s dobrym vykonom. Neohuri a ani nesklame.

Suzuki GSX-S750: Bol to favorit, no nakoniec som zjednal cenu u Kawy a bral som tu...

První dojmy - Velmi hutny zatah aj v strednych a nizsich otackach, na 4 valec super. Ale nie je to prekvapenim, ved je to prakticky litrova motorka.

Motorku bych doporučil pro - - podla mna aj zaciatocnik, ktory to ma v hlave upratane.. -idealne vsak pokrocili jazdec

Doplňky na motorce - -CNC packy
-kratky drziak SPZ
-koncovka vyfuku arrow
-dynamicke smerovky vpredu aj vzadu - od kawasaki

Motoricky uplne super. Inak je to asi tak vsetko :D Jedna sa o klasicku z900 nie SE verziu.

Brzdy: Na vahu a vykon motorky je to nedostacujuce ci uz nabehom alebo ucinkom. Moto ma axialne brzdy nissin. Najslabsia cast motorky.

Motor: cista fantazia. Pekny hutny zatah. Presne toto som cakal.

Podvozok: Da sa nastavit pred rebound aj zadny, nie je to SE verzia a je to citit. Trosku skoda, verim, ze SE verzia je o level vyssie

Okrem toho moto na mna posobi nie uplne kvalitne, nevravim, ze je nekvalitne, ale niektore casti posobia lacno a bez dorazu na detail (sedlo, packy, plastove casti okolo nadrze, nema pancierove hadice atd)

Okolo tejto motorky je velky rozruch aj dopyt, musim vsak povedat, ze cena na bazaroch ani zdaleka neodpoveda to co za to dostanete. Za je to umelo tlacene dopytom po tomto konkretnom modely. Kazdopadne motorku som kupil kvoli motoru a ten ocakavania splnil. Ak však Z900, jedine SE verziu tá pokiaľ viem ma radiálne Brembo brzdy, pancierové hadice a o level lepší podvozok. Každopádne, moto pojazdim a zas ju pustím do sveta.

15.9.2024
Len v kratkosti moje dojmy z motorky po odjazdenej sezone:
Plusy
+ vynikajuci motor, jeho prejav a hutny zatah je naozaj spickovy, vykonu ma dost, splnil moje ocakavania na 10/10
viac plusov vsak nemam

Minusy
- podvozok, je nastavitelny len z casti. Pri tejto moto chcete mat tvrdy podvozok a v zakrute stabilitu, aj pri najtvrdsom nastaveni mi to pride stale makke...SE verziu som netestoval, verim, ze tam je to lepsie
-Brzdy, asi najhorsia cast motorky... Ucinok a nabeh je zalostny, ako toto niekto moze dat do takmer litrovej motorky s takym vykonom??
-plyn, akokolvek som ho nastavil, je cukavy a ten hluchy priestor pred pridanim je na nervy, obvzlast ked klopite zakrutu, tu to s citom nic nema, proste je to na hovno
-prevodovka, sem tam padne falosny Neutral, aj ked dbate na korektne radenie, chyba QS
-spracovanie motorky, posobi to cele lacne a tak za par korun.. neviem ako to je pri SE verzii ale tu za mna velmi proste nedostatocne, rukovate, niektore plasty, sedadlo atd

Preto som sa rozhodol motorku posunut dalej k niekomu, kto ju oceni viac, dalsi favority v poradi: BMW S1000R, mozno Kawasaki Z1000 SE, Honda CB1000R, uvidime :)

24.9.2024
Ako pri vacsine mojich motoriek aj tu prisiel cas ju posunut dalej, dovodom vsak neni to, ze ju musim nutne predat, ale motorka jednoducha nenaplnila moje ocakavania, v principe je to dobra masina, len niektore jej casti neodpovedaju jej cene a vykonu, ktory ma. Ak by mal niekto zaujem, ozvite sa.

LINK in na inzerat tu: https://www.motorka...ki-z900-1981170.html