Honda CB 500 (1998)

Vlastník koudis
Vloženo 3.5.2007
Aktualizováno 23.3.2011

Koupena 28.4.2007 (tj. pred 5ti dny) a uz jsem ujel 1200km, moc se mi libi, jen mam strach jak bude slouzit, mela pri koupi uz 40000km na tachaku a neni nejnovejsi.

Zkušenosti: Simson E, Jawa CZ 175/356, Honda CB 500

Cesty: Rad bych se nekde projel, zatim jezdim sam. Zajizdim se :)

Cestopis: Nejcasteji jezdim v okoli Pardubic, Prahy, Jicinsko, atd.

smazany10469
smazany10469 napsal 13.05.07 v 12:31

Pristi vikend jsou precee v Horicich ty zavody 300 zatacek gustava havla!!! Jedem tak s klukama bud v patek navecer nebo v sobotu rano... Tak se k nammuzete klidne pridat akorat, ze mi tam jedem na celej vikend a u me na baraku az neni misto, takzee kdyby se vam chtelo tak bud zkusit jestli jeste nebude misto v nakym kempu nebo proste jet vecet nazpatek... Je to presne 100km od Prahy a stoji to fakt za to.... Kazdej rok uplne plny mesto motorek

napsal 13.05.07 v 00:04

ja se poseru.. napsal jsem se docela dlouhej vzkaz.. a jelikoz jsem nevyplnil jmeno tak je v pr.. <br />
jel bych se projet pristi sobotu.. z Prahy, Pardubic nebo Jicina.. bo se klidne pridam k projizdejici jizde hawk

Swing
Swing napsal 11.05.07 v 20:45

Zdravím bikeři! Taky s tímhle strojem letos začínám. To řazení mám stejný, navíc mi tam ten neutrál ještě občas zůstane ... Kdyby byla nějaká hromadná vyjížďka, rád se přídám ...

Rys
Rys napsal 04.05.07 v 20:46

Tachometr neřeš,koukej na stav motorky to ti řekne mnohem víc o tom jak se k ní choval(i) předešlí jezdci. <br />
Myslím že najedeš v poho ještě jednou tolik.

Vencall
Vencall napsal 04.05.07 v 07:18

Mezi 1-2 to bývá vždycky hlučnější protože tam je přece neutrál!! neřadíš přímo na 2 ale první na neutrál a pak aš na dvojku jedním zařazením. Brácha i kolega mají oba najeto kolem 65tis a pořád to šlape tak jak má