Suzuki RG 80 (1987)

Vlastník Cige
Vloženo 25.1.2007
Aktualizováno 5.2.2007

Konečně už je doma:)))))) je to celkem dobrá motorka i na své stáří 1987 7kw 2t oddělené mazání:) atd. spotřeba do 4 l na 100 je sice piotřeba udělat pár uprav po předchozím, majiteli ale to se zvládne a potom udělám nějaké změny sám od sebe enom doufám

Zkušenosti: no jezdil jsem na: Jawa 350 jawa 21 - top stav:)) , derbi, stadion S 22 a ted Suzuki 80 Gamma, a v autoškole na kawasaki eliminator lina kurva

Cesty: Alejo jsem pro všechno kde jsou motorky jsem i já:))

Cestopis: Moje nejdelší projížďky zatím byla cca 100 km za den ale nejdýl v sedle jsem byl 60km. Ale brzy se to změní.

Reportáž: aktuálně nedávno jsem ji lehce položil naštěstí nic vážného enom jeden už aj tak nakřuplý plast nakřupls eště více:)

CryingDragon
CryingDragon napsal 01.08.09 v 14:41

Sakra chlape, jdeš na to dobře 50 a pak 80 a dá to tak zvyšovat, ale sakra aby jsi se těch lepších moto dožil. (vzhledem k věku který máš teď) tak at ti to jezdí a šlape. třeba se někdy potkáme na silnici.

Miši
Miši napsal 18.03.07 v 07:51

to Cige: vcera u vas se nasi tatove bavili a muj otec rikal, ze zacnem skutrikem a asi to u neho nezkonci (mozna si pristi rok neco poridi tata) , tvuj nad tim mozna zacina taky pomalu uvazovat podle toho co sem slysel , tak ho do toho zkus trochu postrcit .

napsal 15.03.07 v 08:35

Asi se chtěl ujistit;)

Miši
Miši napsal 14.03.07 v 15:12

Tak si to smaz, kdyz ti to vadi.<br />
Tak me vysvetli proc se ptal, kdyz ma ten ridicak???

napsal 14.03.07 v 00:08

JJ na dálnici s tím možeš MISI nedržkuj tady když nic o tom nevím narozdíl od tebe asi má řidičák tak by to mohl vědět