Suzuki RG 80 (1000)

Vlastník Marvin
Vloženo 5.10.2005
Aktualizováno 9.5.2006

Nějakou motorku mám ale je to z.kur.vená stará Mr.Dka. Ani nestojí zato s ní vůbec něka jezdit. Většinou to stojí v kůlně na dvorku a věčně tomu něco chybí. Kámoši si z toho dělaj sklad náhradních dílů.

Zkušenosti: Co se tejká skoušeností, tak těch mám po koko.t, ale stejně nikoho nezajímaj. Tak si trhněte...

Cesty: Skoro nikde sem s tou krávou nebyl. Ho.vn.o to jede, smrdí to jak prase, žere to volej a nefungujou tomu brzdy.

Cestopis: Cestopis jo? Tak jo: jednou sem takhle jel na vklechtaným simálovy z hospody. Se mnou jela eště ta moje vopice. Teda von je to spíš orangutan, ale to je buřt...měla by se voholit kravka přiblblá. Tak nic, jednou takhle klechtáme z občerstvovny a najednou mi něco červenýho třísklo do rypáka. Tak zastavím, utřu sople a von se tam na zemi válí poliš. Kua, jak mi strčil tu plácačku před ksicht, tak já si ju nevšim a vodrazil sem ji tím svým frkodrťákem a vona ho spětným rázem majzla po tyqi. Tak tam ležel a chroptěl a ta moje vopice si drobátko vodchrchlala a bručí: Tak ho kurva zašlápni, né voe? Ať se netrápí. Tak jo. Šláp sem mu na krk a jeli sme domů. Hustý, ne?

Další info: Moje první motorka byla super, ale pak sem sní krešnul jednu píču na přechodu a tak sem ji sešrotil...ale co stejně to byla taky mrdk.a

Saper
Saper napsal 26.03.08 v 15:39

z roku 1000?? haahaaaa tak to asi nepujde
lol lol lol lol

napsal 03.03.06 v 11:04

jedeme v Kvetnu na Sicilii podivat se na sopku Etnu nechce se nekdo pridat???????? zatim jede Kawina ,Sarka ,Petr informace na ICQ 311-517-208

napsal 23.12.05 v 23:19

Motorka je to hezka a obzvlast v tehle barve ji fakt muzu(ze belfe? ) tak by to chtelo poridit nejakou hezci fotku tahle neni dost repre .

napsal 07.11.05 v 23:22

Marvine <br />
.... na Batlaxy musíš být moc hodný a na dálnici se občas vlnit.....pokud prostě pelášíš jako prase-ohobluješ prostředek a po 3 000km jdou do pá,pá.....

napsal 13.10.05 v 07:39

Hm hm. No holt každá mašina chce respektovat, ale haya víc Ale s tím jsem počítal že to je sud s prachem a jezdil bych na ni hooodně opatrně, protože souhlasím že na tomhle člověk chybu udělá jen jednou. Ale to na každé mašině, zabít se dá na všem pokud s tím jede pošuk. Díky za rady, všechny byly dobré a užitečné. Teoreticky už tedy zhruba vím, díky za to a teď už mi jen zbývá jen to tak nějak převést do praxe a vyzkoušet katapultík v reálu Snad to přežiju