Hyosung GT 650 Comet (2005)

Vlastník Coudak
Vloženo 15.7.2008
Aktualizováno 27.12.2009

Je super na zatáčky,dobrej zvuk,moc se mi líbí,ale na cestování teda nic moc...levnější varianta suzuki sv - prostě moje "jahůdka"

Pořídil sem jí jako zánovní (předváděcí model) v roce 2007,za 135 000,-Kč, měla najeto 1600km, r.v.05´ + pár much jako třeba: zaseklej zámek na nádrži, povolený stupačky, přední kolo a jiný šrouby, který sem si musel podotahovat doma.

Na jízdní vl. super, lehká dobře drží stopu v zatáčkách, má v základu přepákování, usd vidlici - stavitelnou, zadní taky stavitelná.

Sem spokojen až na to, že se nedá moc jezdit pomalu - bolej z toho záda a ruce, takže to člověk dlouho nevydrží a musí si trochu ulevit rychlejší jízdou - teda né, že bych jezdil nějak závratně rychle.

Cca při 7500km se mi potkali ventily na předním válci, ale naštěstí mi uznali záruku. Mám novej komplet přední válec a nový pístní kroužky na zadním, musím to zajet cca 800km. Kdyby ovšem tuhle závadu měl člověk platit vyšlo by to zhruba na 30 tis. kč.

"Tak uvidíme jak to bude vypadat do budoucna...???"

Píše se rok 2009

Zhruba ve čtvrtině sezony sem pořídil laděnou koncovku IXIL. Tedˇ jsem konečně spokojený i s hlasitým zvukem dvouválu.

Po ujetí dalších 5856km od zajetí a po opravě se mi podařilo ho dostat opět na dno sil.

Potkali se mi ventily na zadním válci,hlava je komplet na "sračku" ! Ta celá sranda vyjde něco málo přes třiceti tísic korun a to ještě né ve značce. Takže jsem si podal inzerát a už je pryč.

Nechtěl sem pokoušet štěstí do třetice. S Hyosungem to byly nejdražší necelý dvě sezony,

který mě přišli finanče dost draho - cca 110 000,-Kč !!!

(motorka spadla na ceně během těch dvou let značně)

Takže závěrem, doporučil bych tento stroj jen lidem, kteří mají dost finančních prostředků na opravy a chtějí se odlišit od ostatních motorkářů. Tím, že budou jezdit převážně autem nebo se vžijí do role batůžků.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 05.02.14 v 18:35

Největší mrdka co může bejt
Buď rád ,že ses toho zbavil...

Geogino
Geogino napsal 22.06.12 v 08:11

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na Hyosungy

Alfons_P
Alfons_P napsal 02.03.11 v 23:12

tyhle mrdky bych nekoupil ani hovno. u Tebe se to teda posralo dokonale, ale i když tohle je spíš asi haluz, těmto levnějším náhražkám nevěřím.

BigJohn
BigJohn napsal 24.12.09 v 09:22

Chlape tuhle zkušenost ti fakt nezávidim .

SuperSic58
SuperSic58 napsal 23.12.09 v 20:20

Předváděcí model, neni co řešit. Víš jakej záhul ten motor dostával ještě nezajetej?