Suzuki DR 125SM (2009)

Vlastník Dzgofmann
Vloženo 25.4.2010
Aktualizováno 6.11.2011

Super motorka na dlouhe projižďky v klidku,pohodlna pro spolujezdce-spolujezdkyni :D

Motor a převodovka:

Plných 8,1kw :D ale na normální jízdu to stačí a já stejně nejezdím jako blázen
Spotřeba krásných 2,5-3 l/100km podle stylu jízdy
5 rychlostních stupňů blbuvzdorná převodovka pro začátečníky ideální ízda

Jízda:

Podvozek tak akorát měkký na naše silnice které poslední dobou čím dál ti více připomínají tankodrom a akorát tak tvrdý pro jízdu ve dvou nebo klopení v zatáčkách prostě krásně kopíruje terén , neuskakuje atd... jedinnou nevýhodou je žádná možnost nastavení tlumičů ale to bych stejně nevyužil tovární nastavení je krásný kompromis v jízdě sám a ve dvou
Podvozek a brzdy:

Jak už jsem zmiňoval podvozek je pohodlný na naše silnice. O totopohodlí se stará přední vidlice se zdvihem 180mm a taktéž zadní odpružení se stejným zdvihem. O bezpečné zastavení motocyklu se stará přední kotoučová brzda o průměru 250mm do ktetého se zakousává hydraulický dvoupístek nifin .O zabrždění zadního kola se taktéž stará hydraulická brzda tentokrát jen jednopístková která se zakousává do kotouče o průměru 200mm

Kapotáž:

Vzhled této motorky se mi moc líbí a myslím že zádná 125ccm 4T není hezčí
(možná Yamaha WR 125X).Velkým plusem je také černá barva která jí podle mě sluší nejvíce ze všech třech vyráběných barevných kombinací. Menším mínusem této barvy je jen to že je na ní vydět hodně prach a menší škrábance ale to by se na tý motorce nesmělo jezdit.

Výbava:

Sportovní nosič zavazadel Suzuki, plotna pod kufr,kufr givi

Mám v plánu:

Plechový kryt řetězu podobný jako je originál Suzuki ale s vypilovaným nápisem-
Suzuki DR 125SM,udělám si ho na praxi ve škole nebudu dávat 1300kč za originální kterej je hliníkovej, opěrka na kufr pro spolujezdce, nějaký digitální hodiny na řídítka.

MgrJoe
MgrJoe napsal 20.07.12 v 15:09

Moc pěkná moto i zpracovaný článek, 10 b

LUckeM
LUckeM napsal 27.03.12 v 13:53

Hodně luxusní motorka :)

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 23.07.11 v 23:17

Mooc pekná mašinka,motorově podobná tý mý, At ti slouží, přeju ti teplo v sedle a hodne štastných kilometrů
10b.

vopina
vopina napsal 12.03.11 v 16:00

úžasné moto 10b

istonbike
istonbike napsal 06.11.10 v 20:36

Nádherná,lehká a ovladatelná Sůza...musí to být potěšení se na ní svezt dávám 10b s přáním je super vyjížděk