Derbi Cross city 125 (2010)

Vlastník Lukéno7
Vloženo 6.8.2010
Aktualizováno 9.8.2011

Tak motorka je takovej naked s lehkým nádechem endura

Motorku sem našel v jednom nmotosalonu v Mladé Boleslavi. Asi dva dny nato sem jí měl doma. Mam na ní asi 130 najeto takže ještě nemůžu ještě něco kritizovat nebo chválit ale chybí mi ukazatel stavu paliva.Do budoucna přemýšlím ještě o leděném výfuku a předním štítku.

17.8.2010-tak už mam najeto 560km a motorka mě začíná čím dál víc těšit požitkem z jízdy jízdního projevu a vlastností.I na mokrém povrchu překvapivě dobře drží stopu(zas na druhou stranu na mokru jedu jak důchodce takže :D),ale jinak zatím panuje maximální spokojenost.

5.9.2010-mám najeto 850km a blíží se garančka...takže co bych tak řekl...no spotřeba už mi začíná klesat nemusím stavět u každý pumpy ,kterou potkám takže spokojenost...a moto začíná víc poslouchat má lepší odezvu na plyn a i převodovka už není tak uhádaná jako na začátku...no víc budu vědět po garančce.

24.10.2010-tak už mám 1590 km a už se pomalu začínám loučit s letošní sezónou ,když u nás v Krkonoších už je po ránu -2°C a přez den maximálně 8°C...no tak letošní sezóna se vydařila zatěžkávací zkoušku po našich dálnicích při delších přesunech taky přežila na 1 a už začínám přemýšlech o nějakých vylepšeních do další sezóny...určitě diody nad zadní kolo větší ozub. kolo na sekundárním převodu možná kufr na delší cesty s kámošema atd...

15.3.2011-zdravím všechny příznivce motorek!!:)tak konečně jsem po té dlouuhé zimě a třech chřipkách(poslední jsem mimochodem včera doléčil:D) konečně usedl na svůj stroj.Dojel jsem do školy a zpátky a už jen to ,že mi ten vítr fičel kolem helmy mě zase tak dostalo jako ,když jsem se poprvé jezdil.Jinak jsem motorku trochu opticky poupravil.Ježíšek pořídil protektory na ruce a zadní nosič.

21.4.2011-2067km..Dnes první letošní delší cesta.Jilemnice-Liberec a zpět dohromady 160km a naprosto vklidu.Derbinka mě prostě zas nesklamala svou dynamikou,jízdním projevem a pohodlím i při maximální rychlosti.Pořídil jsem jí nové žárovky H4 Osram Cool Blue a vypadá to prostě fantasticky a ještě líp to svítí.Některé detaily jsem přelakoval z černé na stříbrnou a náramě to prokouklo :)

YBR
YBR napsal 31.08.10 v 14:00

Peknej kousek. Kdybych dnes hledal 125 urcite bych o ni uvazoval. Na ty rychlosti co 4T dvaca dokaze jet je to idealni...na ty okresky a tak. JInak na lauf se vyprdni :) radsi porid poradny hadry...

Hetfild
Hetfild napsal 06.08.10 v 17:15

Puvodne jsem ji chtel taky,nez jsem si koupil to co mam ted. At ti slouzi bez problemu

PMriders
PMriders napsal 06.08.10 v 16:11

vladaobi
vladaobi napsal 06.08.10 v 14:19

Vypadá zajímavě.

zikky
zikky napsal 06.08.10 v 13:45

Na ukazatel paliva se vykašli. Jinak pěkná dvacka