renocar_zari

Honda XL 600V Transalp (1996)

Vlastník tomseifert
Vloženo 6.9.2011
Aktualizováno 6.9.2011

Výborné cestovní enduro. Nemám co dodat.

Honda XL 600 V TransAlp je nádherně ovladatelná motorka, která je jako šitá na míru na české vozovky. Když tedy náhodou je silnice nová, anebo celkově zrekonstruovaná, tak se vám na TransAlpu jede jako v americké limuzíně po Manhattanu. Jinak nějaké horší silnice překonává tato motorka bez větších obtíží, akorát se občas zhoupne nad nějakým ďolíkem a jede se bez použití brzd dále. Jak říká můj kamarád Filip: "U takovéto motorky nemušíš brát ohled na to, zda-li přes železiční přejezd pojedeš 30km/h nebo 90km/h, je to úplně jedno". A když si vyjedete do prašných polních cest, kde se po pár kilometrech jízdy před vámi objeví skupina cyklistek, které zrovna píchly kolo a potřebují pomoct nebo jezero, kam si zajedete s přítelkyní a nikde nikdo široko daleko není, je to naprostá krása. Věřte mi nebo ne, ale až s takovouto motorkou zažijete opravdouvou svobodu, poněvadž nemusíte jezdit pouze po silnicích.

radek89
radek89 napsal 22.07.12 v 21:11

slušnej

PLJARDA
PLJARDA napsal 26.10.11 v 19:07

10b dobrá volba

Potok01
Potok01 napsal 06.10.11 v 14:22

S Alpíkem jsi neudělal chybu. Umí jet cestou necestou a je skoro nezničitelný. Za ty prachy hodně muziky.

Abe99
Abe99 napsal 14.09.11 v 20:47

Pěkná, taky ji mám v garáži . A přesně jak říkáš dá se sní jet cestou necestou

alpiniště
alpiniště napsal 13.09.11 v 19:35