Chunlan CL125 (2003)

Vlastník Lajky
Vloženo 27.1.2012
Aktualizováno 18.7.2019

Je to CL125-3B.Mám moto cca 2 roky. Při koupi bylo najeto něco málo před 6 000km. Což je podle mého dobré. Moto bylo garážované a v perfektním stavu. Na moto jsem domontoval pár doplňků. je to přece jenom malý choppřík,ale tváří se jako velký Chopper

První dojmy - Moto jede jak má. Neměl jsem s ním žádné větší problémy. Na moto jsem postupně dokupoval a domontovával doplňky. Začalo to koženými třásněmi na řidítka, potom brašny, rolka. Momentálně i předkopy na pohodlnější sed na moto.

Moto jede jak má. Neměl jsem s ním žádné větší problémy. Na moto jsem postupně dokupoval a domontovával doplňky. Začalo to koženými třásněmi na řidítka, potom brašny, rolka. Momentálně i předkopy na pohodlnější sed na moto. Je lepší mít nohy natáhlé prostě k Choppru to patří a basta!.Dále jsem domontoval opěrku- vlastní výroby z kůže, a anténu jen tak pro elegantnější vzhled. Je to sice jen malý choppřík, ale nikdo mi nechce věřít že je to jen 125ccm. Na venek se tváří jako velký zralý Chopper, ale uvnitř je to jen 125ccm.
Zvuk motocyklu je hluboký, a příjemný. Přece jen je to 2 valec. A to už o něčem svědčí.

zápory: můžu vytknou lehké odpružení přední vydlice. Jde to však doladit.
jinak časté problémy s pravým válcem, které jsem pořešil... (karburátor)

Boža
Boža napsal 28.01.12 v 20:42

tak to je krásné přání, které Ti schvaluji je to jeden z mých favoritů

Lajky
Lajky napsal 28.01.12 v 11:33

jj . . snažím se..
doufám že bude suzuki intruder 1400ccm..

Boža
Boža napsal 27.01.12 v 20:05