Kawasaki VN 900 Classic (2007)

Vlastník Kubatuba
Vloženo 4.3.2012
Aktualizováno 9.4.2012

Červný ďablík o kterém jsem snil od shlednuti filmu Ve Stínu Gangu-neříkám že je nej ale mne to chytlo.

Tak jak bych popsal zkušenosti s mojí motorkou nevím jelikož zatím žádné nemam.To se doufám změní a budou snad jen kladné.Po najetí cca 20 km nemužu psát o žadnych zaporech a každý asi pochopí že momentalně vidím jen klady je to moje první moto tak že můj dojem je BOMBA.
PEKELNE DOLY
Tak jsme v sobotu vrazily na projiždku s Malboromenem do Pekelnych dolu a mohu vřele doporučit.Suprova zaležitost kousek od Česke lípy.První delší zkušenost s Kawou a bez problemu spotřeba se pohybovala kolem 5 litru.Jak už nekdo psal přede jako kotatko a v zápětí se z ni stane tygr jak mavnutím proutku.Batužek si neztěžoval tak že pohodlí spoujezdce je bez problemu.Jedine co musim dořešit jsou vyfuky (šicí stroj) tak mi momentálně říkají.Ptal jsem se na laďáky a cena je cca 14.000,. + řídící jednotka 8.000,- + prace a seřízení.Bratru 25.000,- tak to at mi říkaj třeba švadlenka.Tak zatim zdar a Štastnou cestu Všem.Jo a pokud mate někdo nějaky namět na projíždku tak napište dik.

1Oprava
Tak se vyskytl první problem s Kawou.Po zahřatí začalo cvakat na vršku válce po konzultacích s okolím jsme usoudily že jsou to ventily.A byly.Už jsem to nevydržel a jelikož to bylo horší a horší tak jsem stroj odevzdal odborníkum.Zřejmě za 5 min.12.Vule na sani ma mit cca 0,11 a byla 0,17 na vyfuku ma byt cca 0,22 a bylo 0,28.A to se ma delat první seřízení po 20.000 km a ja mam najeto 8.500 km.Suma sumarum mne oprava s vyměnou brzd.kapaliny vduch.filtru oleje a filtru diagnostiky promazaní lanek a seštelovani zminěnych ventilu vyšla na 12.100kč.Udajně byla motorka v 6.000 v autorizovenam servisu kawasaki v Praze.Tak nevím pokud ten tipek co mi ji prodaval nekecal tak tam delají asi machři co vymění olej ani vzduch.filtr nebyl vyměněnej a naučtuji si myslim že říkal 13.000kč.Tak že ja mam ted na dalších 20.000km klid od ventilu a udělany obrazek jak to chodí v autorizovanem servisu.Jinak "PAN MECHANIK" mi ke všem pracim pořidil foto tak to už myslim vypovida o tom jaky ma k praci přístup.Tak ted jen pekny počasi a hura na cesty.Zdarec Bikeři

Karlossboss
Karlossboss napsal 20.08.17 v 21:15 10b.

Čest četl jsem tvůj problém potřebuji radu , mám cca týden kawu vn 900 clasic z 2009 mám pocit že při Nižších otáčkách například při přejezdu vesnice na 4 mi v motoru jakoby cinká jen vždy chvilku .pri jakékoliv změně polohy plynu to přejde . Prosím co si o tom myslíš dík

játro14
játro14 napsal 24.04.16 v 20:36 10b.

newmann75
newmann75 napsal 04.12.15 v 11:07 10b.

Moc hezká mašina. Barva jí fakt sluší.
NA ten film se musím podívat

pavsa66
pavsa66 napsal 02.06.15 v 21:59 10b.

Hezká strojovna přeji pohodu v sedle i na cestách

BaluJarda
BaluJarda napsal 01.03.15 v 09:56 10b.

Hezký VNko ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10