Cagiva Navigator 1000 custom (2001)

Vlastník ufafil
Vloženo 17.4.2012
Aktualizováno 15.5.2013

Cagiva Navigator, velky Pegaso ci Canyon ovsem s naslapnutym motorem ze Suzuki TL

První dojmy - Uzasne motor, skvele brzdy. Zkousena za deste na rozkopane ulici :)

Motorka zakoupena od mladeho sympatickeho paru ovsem ze velmi spatneho pocasi. Prechod ze 650 byl provazen velkym narustem vykonu, kde motor zabira uz od spodu a na tech zmoklech silnicich docela mazec.
Jinak ta prvni jizda cca 130km byla zajimava. Motorka je stabilni, velmi dobre vede stopu a diram v silnici se vyhyba jeste jakz takz ochotne. Motor maze jak prokople, akorat za deste to uz na dalnici pri 160 docela plave, nastesti jsem vyklidnene jezdec, takze v doprovodu svary sme jeli pianko cestovnich 100-110.
Sestistupnova prevodovka je exaktni, akorat motorka nema rada nizke otacky, takze v obci urcite radit niz.
Posez je prijemny, i kdyz bych rekl, ze Pegaso bylo mozna pohodlnejsi.
Celkem mne mrzi, ze motorka sama o sobe nema temer zadny ulozny prostor, tak tak se pod sedlo vleze lekarnicka. A druha slabima je, ze v zakladu sou kufry nekompatibilni s givi, ale tak to se nastesti poresit da.
Brzdy posoudit nemuzu, pac zitra jedu do servisu na vymenu desticek, pac tyhle sou mrtve.
Jedine co je vylozene spatny sou svetla, to je peklo jaka je to zmurka.
Jinak celkove muzu rict, ze po zatim pouze dvou jizdach za deste je to prijemne pohodlne moto, s velmi slusbym motorem.

bony.m02
bony.m02 napsal 08.03.13 v 10:42 10b.

Čau konečně někdo se stříbřenkou,Krásnej zachovalej slon 10b. muj e-mail: p.spravce.n.c@seznam.cz Mám taky slona a dělám už 4.rok menší motosraz začátkem srpna jen pár kámošů tady u nás na severu a letos když bude z vaší strany (Navigatorů) zájem jste zvaný tak obešlu všechny na netu jako tebe a stačí písnout na meila a já vám dám přesnější informace,tak zatim zdar.

bicoun_cz
bicoun_cz napsal 12.10.12 v 11:46