Suzuki VL 125 Intruder (1999)

Vlastník Maggiem
Vloženo 10.1.2013
Aktualizováno 10.4.2017

Zatím nebylo moc času si ji pořádně projet (je taky leden, že?), ale sedla mi do ruky a věřím, že spolu najedem ještě hodně kilometrů.

Motorka koupena od Guseppe117

Suzuki VZ 125 Marauder: Jasná volba byl od začátku Intruder (cena, zvuk). Ale co se vzhledu týče, tak se mi líbil více Marauder, ale o vzhledu to není, že? S odstupem času mohu říci, že nad vzhled mé Suzi neměl už ani Marauder. :-D

První dojmy - První dojem byl pro mne zvláštní. Zatím jsem s ní nejela po klasické silnici, kde se toho dá více vyzkoušet, ale věřím, že nezklame. Bohužel byla docela zima, když jsem ji testovala, jinak bych na ní byla schopna jezdit klidně celý den. Jsem z ní opravdu nadšená a už se těším na první sraz...

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych ji doporučila pro začátečníky. Naučí se s ní krásně řadit - získá cit pro řazení bez sledování otáček.

Průměrná spotřeba - 3.79 l/100km

Motorku jsem si vybrala, protože byla cenově dostupná a byla doporučována jako dobrý stroj pro začátečníky.

20.03.2017
Nastal čas se s milovaným Vetřelcem rozloučit. Autoškola skoro hotová a nová motorka koupená. Přesedám na 750 a pocity z jízdy se silnější kubaturou (už z autoškoly) jsou daleko silnější.
S Vetřelcem jsem strávila 4 roky, cestovali jsme většinou po okolí jihomoravského kraje a byl se mnou i na nějakém tom motosraze (Eurobikefest, Motonálet, Čejkovice). Najeli jsme spolu něco do 3 tis. km, což není moc, ale vzhledem k mým ostatním zájmům to je přiměřené číslo. Nikdy mě nenechala ve štychu, i když jsem ji koupila v katastrofálním stavu - musela projít velkou garanční opravou a motor jsem musela ještě chvíli čistit doma + nové gumy (které ještě dnes vypadají jako bych je koupila včera). Těžko se mi jí zbavuje, ale už teď si plním svůj velký sen a to je jezdit na Harleyi. Konečně se mi splnil a věřím, že již brzy přidám fotky a "novou motorku" Harley Street 750 do svého profilu.

09.04.2017
Motorka prodána. Věřím, že do dobrých rukou a že ještě dlouho poslouží.

Pe3k
Pe3k napsal 21.03.17 v 20:42 10b.

Intrudry to je moje slabost. Takže jasných 10b
A majitelce taky 10b

Miruss
Miruss napsal 28.05.15 v 23:39 10b.

Pěkná motka. Zajímavé je , že jsem ji tady ve Valticích s tou šikovnou majitelkou ještě nepotkal.

drobek007
drobek007 napsal 21.04.14 v 01:15

Pěkná obdivuji každou ženu co jezdí na mašině takže 10 b.

dzurik
dzurik napsal 06.01.14 v 17:11 10b.

10 b super

KATO666
KATO666 napsal 02.01.14 v 21:38 10b.

SUPER STROJ !!! JASNÝCH 10b