MV Agusta Brutale 910 S (2006)

Vlastník Eagleking
Vloženo 6.2.2013
Aktualizováno 22.5.2017

"Čím rychleji jedeš, tím větší smysl dává." Citace Vy víte koho :)

Honda CB 1000R: důvod neuveden

První dojmy - Motorka je úžasná, oproti předchozímu H9 je výrazně menší, sedí mi perfektně, jsem menšího vzrůstu. Je lehká, obratná

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně bych moto nedoporučoval začátečníkovi, Brutale je extremně dravá. Čím rychleji jedeš, tím větší smysl dává

Doplňky na motorce - LED blinkry, kryt zadního sedadla, držák SPZ, HP Corse Hydroform exhaust

Brutale je extremně dravá. Čím rychleji jedeš, tím větší smysl dává. Byl jsem ji zatím jen tak projet, na tachometru 80km/h, a připadalo mě to, jak kdybych stál, myslím, že v tomto bude dost zrádná. Jinak motorka je extremně lehce ovladatelná, hodně jsem si oddychl, že jsem nepokračoval v Hornetech (chtěl jsem původně CB1000R).

Takže ke zkušenostem, zatím najeto tak 500km, ten výkon a stabilita, prostě super, jen na našich silnicích je až moc tvrdá. Zatím jen spokojenost, výkonu a momentu opravdu dostatek, spíš jezdím na nízkých otáčkách, ale i tak zátah naprosto úžasný, 90km/h na 6. při 4000ot/min, tedy maximálka kolem 270km/h, ale zkoušet to nebudu :).
Na motorce převládají jen a jen pozitiva, kromě dvou:
pohodlí spolujezdce a spotřeba, Brutálka chlastá jak carskej důstojník :D¨
zatím jsem jezdil jentak v klidu a cca 8,5l/100km, na nádrž s bídou přes 200km, o mě troch zklamalo oproti hornetovi (5l/100km, přes 300 km na nádrž), ale tak nějak jsem s tím počítal

perak89
perak89 napsal 02.07.14 v 16:27

citováno od pepi sršně že jinak davam za 10 b

Lubos92
Lubos92 napsal 20.02.14 v 12:10

Pěkná .

Rubi
Rubi napsal 23.12.13 v 09:58 10b.

Krásná...úžasná,vždyť víme. 10b

nondrak8
nondrak8 napsal 04.09.13 v 18:15 10b.

Mazec, opravdu doslova brutální mašina 10b

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 07.07.13 v 21:38

Nezbývá, než tiše závidět , je to nádhera .