Husqvarna TE 610 (2006)

Vlastník Zdenda_B
Vloženo 16.10.2013
Aktualizováno 16.10.2013

Super mašina na naše rozbitý silnice a polní cesty. Po delší pauze a zkoušení motokrosu i quadu jsem se konečně našel. Když vidím co se děje na silnicích rozhodnutí zůstat věrný bahnu bylo správný!

Yamaha WR 450F: Vysoké servisní náklady a cena

První dojmy - První dojmy - super výkon motoru i brzd, ale mašina poměrně těžká (cca. 150 kg) a mohutná. Na moje lehký enduro výjezdy naprosto super a hlavně držák s rozumným servisním intervalem!

Doplňky na motorce - Alu kryt pod motorem - víc není potřeba.

Na silnici při vyšších rychlostech je dost nervózní (taky vliv enduro pneu), ale v terénu je jako doma. Tahle motorka se ale nekupuje pro ježdění na dálnici :o)
Za mě motor, podvozek, brzdy super a jediným drobným negativem je ta vyšší váha.

Zdenda_B
Zdenda_B napsal 16.10.13 v 19:56

Diky za komentare chlapi! Huska mi zatim opravdu dela radost a na pohodove offroad jezdeni fakt doporucuju

seikos
seikos napsal 16.10.13 v 18:50 10b.

Ta je moc pěkná

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 16.10.13 v 18:18

No tak krasavici máš... .Je to přesně jak píšeš,na cestě se člověk bojí pomalu o život,o body a tak si jízdu neužiješ... .Na kolce je to o něčem jiném než na motorce,mám 4x4 a nadšení přešlo...
Ale enduro je o velkém operačním rozsahu,o toulání,bezstarostného zatáhnutí za plyn...Akorát než se na to člověk obleče,všechny ty chrániče atd...
At ti jen dělá radost...

Sendy
Sendy napsal 16.10.13 v 17:02