Honda XL 500 (1986)

Vlastník SojkinXR6R
Vloženo 11.2.2014
Aktualizováno 24.1.2018

Motorka jak jinak než nezničitelná - Viva japan :D old school air cooled hammers :D

První dojmy - První dojem byl dobrej, jak jinak jinak bych si to ani nekupoval

Doplňky na motorce - doplňky asi žádný, ale za zmínku by stála ocelová prodloužená kyvka - podle fota možná poznáte - jediný k čemu to bylo dobrý že se to v zatáčkách hóódně dobře vodilo a na výjezdy - možná i doslova hillclimby to bylo k nezaplacení.

proč sem si tenhle stroj vybral... Asi třeba proto že sem neměl na čem jezdit po tom co mi ukradli předešlou DR 600 a byl sem kurva nadrženej. Policajti moc dobře věděli kdo po městě jezdí jak smyslů zbavenej bez SPZky :D a ještě přesnějc to věděli když mi v garáži vyšetřovali kráděž DRka. Poněvač hned asi po 2 tejdnech po krádeži sem pořídil tohle další japonský peklo a leštil sem ho před garáží :D a kdo nejel kolem - poliši ,, Koukáme že ste si koupil další motorku a stejnou ´´ no koupil no řikám ,,hmm´´ za jedna a vodjeli :D tak sem si řikal...tak teď už je to jen otázka času kdy mě na tom chytěj a než si udělám papíry /neměl sem je/ tak mi je ještě oddálej. No naštěstí sem při každý honičce snima ujel a pak motorku prodal, protože ta poslední honička byla jak ze sci-fi - pro mě naštěstí s dobrym koncem, ale takle mi srdce snad ještě nikdy nebušilo...myslel sem že do mě pumpujou 380V když sem to na špalkách rozmotával po městě v patách s bengama :D Takže pak šla do světa protože sem si řikal, kurva mám já takovýhle nervy zapotřebí :)

DonMartinez
DonMartinez napsal 14.09.15 v 16:23 10b.

pěkně napsaný ať ti to jezdí

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 21.08.15 v 14:25

Biker3979 : Díky, pořád kolama dolů, a ty taky :) Adrenalin musí bejt, už mám tohle honění ve městě za sebou...a v lese...tam to snad nikdy neskončí, dokud to nezlegalizujou :D

ElCuebro: Díky, semnou se ty motorky nikdy nenudily :D

ElCuebro
ElCuebro napsal 21.08.15 v 11:24

Hustej příběh :D

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 26.02.15 v 18:38 10b.

Moc pěknej příběh. Mě honili benga 2x na té malé motorce co jsem si udělal( viz profil)jednou s volhou a jednou s favoritem.Mě nahrálo že jsem jel proti nim takže se museli otáčet a pak dobrá znalost okolí brněnských soběšic.jinak bych byl v pr... tak rychlý to zase není.Ale měl jsem z toho velkou radost!Jak malej Jarda a to už jsem měl papíry na velkou.Jenže ta malá je bez papírů tak proč si nechat sebrat řidičák. .Měj se Fajn a pořád kolama dolů.

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 18.02.14 v 12:50

Díky už ji nemám, snad slouží někomu jinýmu, tenkrát sem to prodal někam k Litoměřicím