renocar_zari

Honda XL 500 (1983)

Vlastník yamapepík
Vloženo 13.8.2014
Aktualizováno 13.8.2014

Neni ve 100% stavu,ale presto me bavi se na ni courat po okolí.

První dojmy - Je to uz starsi motorka,ale sedla mi do ruky hned.Az me prekvapilo jak lehce jede,zataci,proste jak je obratna.Trochu sem mel strach ze startovani,ale jak mi rekl predchozi majitel, tak to startuji.proste ma svuj rytual.fakt moc prijemna

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro vylety po okoli.

XeLo se mi proste libi,a proto sem si ho poridil.

Takovouhle sem ji privez

Motor je moc prijemnej,tahne to od nizkejch.Na tech par koni co ma to jede fakt pekne a jezdi to za hubicku. Brzdy bubnovy,zadni staci ,ale predek trochu slabsi.dan za klasiku.dyz s tim
clovek pocita tak neni problem.Podvozek fajn,je to takovej kocar hezky se to pohupuje.Do zadnyho drsnyho terenu to neni,jenom nicemove se snazej z toho delat krosku,ale polni nebo lesni cesty,to je jeji parketa.

Proste motorka pro kazdy den.Pro rohliky,na houby,"na pivo" nebo starou obcas vyvencit,co je libo.Ve dvou po okoli dobry,ve" trech maximalne do ty hospody" na nosici to neni uplne pohodlicko,ale je to vyzkouseny a da se. Cestovat sem nezkousel,ale 100 km solo neni problem.Rychlostí okolo 100km/h, je to babicka tak abych si ji neustval.Najeto asi 3500 km zatim bez vetsich poruch (praskle spojkove a plynove lanko).

mates3
mates3 napsal 14.08.14 v 07:08

bezva old enduro -new scrambler - ten design je nadčasový

p.epanica
p.epanica napsal 13.08.14 v 21:00 10b.

Super stroj ...