Triumph Street Twin (2015)

Vlastník Mecho
Vloženo 20.5.2016
Aktualizováno 21.6.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Czapus
Czapus napsal 20.12.18 v 21:14 10b.

Otevřená přilba, mouchy v zubech jak se křeníš od ocha k uchu... To je přesně ono! Už se nemůžu dočkat jara...Tak hodně vysmátých km!

Mecho
Mecho napsal 01.06.16 v 13:46

Dakujem za pochvalu:) snažil som sa to napísať tak nejako laicky...niečo iné ako si vieš precitať v testoch kadekde:) na tvojho Thruxtona R som vážne zvedavý...ak sa zadarí tak budúci rok ho silne zvažujem...
StreetTwin na prdkanie...Thruxton R na blbnutie...:) ešte sa mi paci nova Husquarna 710SM alebo maly SuperDuke 690R...no..je toho dosť...:))) čakam na tvoju recenziu:)

mvk73
mvk73 napsal 31.05.16 v 17:24 10b.

Vesele hodnotenie tvojej novej motorky, pobavilo ma, ha ha.
Ano, suhlasim s tebou v tom, ze tieto nove Boneville-ky ta nenutia ku sialenej jazde a da sa s nimi vychutnavat jazda a to plnym priehrstiami aj v rychlostiach v ramci povolenych limitov. Je to fajn pre vyjazdenych motorkarov, alebo pre tych co sa pohybuju v mestach a mimo dialnic.
---
Skoro sem hodim hodnotenie mojej novej Thruxton R, ktoru mam zatial len par dni a v zabehu a tiez budem pisat o realne vyuzitelnom vykone a radosti z jazdy. Pretoze naco mat motorku, ktora sice ide 270 km/h i viac a nemat z nej radost pri beznom pouzivani.

Aiko
Aiko napsal 21.05.16 v 07:06 10b.

Ozaj pekna motka ...za plnych 10b.

Mecho
Mecho napsal 20.05.16 v 12:25

Dám, dám...tie fotky...len na to fotenie nemam čas...tá fotka je ale naozaj mojej moto, ked este bola na vystave:)
a malá na nej sedela prvá:) a dakujem za 10bodov:)))

Milan1963
Milan1963 napsal 20.05.16 v 12:18 10b.

Pěkný stroj ! S tím stříkáním vody od kol je to asi moderní způsob, moje velká Jawa to dělá úplně stejně. Dávám Ti 10 bodů.

peter332
peter332 napsal 20.05.16 v 11:21 10b.

super voľba a pekná mašinka prajem ti veľa pohodovych km na triumphovi/daj viac foto taká klasika poteší oko aj dušu /