Yamaha YBR 250 (2010)

Vlastník JiriFialaCZ
Vloženo 19.1.2016
Aktualizováno 19.1.2016

Yamaha YBR 250 velmi hbitá lehká motorka, která uměla docela svištět a za supr spotřebu, spoustu zábavy sní bylo :)

První dojmy - Poprvé když jsem se na motorce projel mi to přišlo jako stíhačka :D :D :D proti YBR 125 táhla neskutečně :) záběr měla pěknej, byla velmi dobře ovladatelná a když jsem na ní seděl už jsem si přišel že sedim na motorce :D na YBR 125 to bylo supr ,ale člověk roste takže když jsem seděl na tomhle mi 125 přisla jak když sedím na kole :D

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, který chce zkusit něco než přesedlá na něco silnějšího, takhle mašina naučí umí i zazlobit ,motorka s ladností a hbitostí. Motorka která pěkně sveze s ideální rychlostí a spotřebou na výlety.

Doplňky na motorce - Kufr GIVI

Motorku jsme pořídili jako úplně novou v Písku MOTOSHOP Kabourek s.r.o. Yamaha YBR 250 oproti ostatním 250ccm měla menší kW 15,7 ale jak je známo u označení YBR spíš se dbalo na menší výkon za to ale menší spotřebu a spolehlivost. Ohledně spotřeby si nemohu stěžovat kolem 3 litrů co se týče spolehlivosti to je už jiná ;) když jsme motorku prodaly měla najeto 9780 km což je málo a za tu dobu se na motorce vysypalo dost věcí :) po 2 leté záruce asi týden na to se posrala řídící jednotka vstřikování což není uplně levná záležitost. Po výměně asi za půl roku se rozbilo znovu něco na vstřikování znovu oprava takže na to že moto za celou dobu najela 9000 tis km to je bída. Jinak abych pořád nekritizoval motorka až na tyto nedostatky což mohly být jen špatné díly tak byla výborná. Od spodu jela velmi svižně až do nějakých 100 km/h pak motorka znatelně začla ztrácet kvůli nedostatěčnému výkonu. Max. rychlost myslím že byla 130 km/h a to dodávám že už na ní bylo opravdu dost ! ideální rychlost je těch 100 km/h :) motorka ovladatelná pohodlný posez, najela semnou spoustu kilometrů a zažili jsme spolu spoustu hezkého :) určitě dobrá motorka do začátků jsem rád že jsem ji mohl zkusit a něco se na ní naučit :) jedna z mých prvním silnejších motorek, která až na malou absenci spolehlivosti splnila mé očekávání !!