Yamaha YBR 250 (2005)

Vlastník duffuss
Vloženo 15.6.2017
Aktualizováno 15.6.2017

pohodlna,ticha,funkcni,pravda dovoz it,ale po dvoudeni peci jako original

Motorka koupena od FIRMA:Tomáš Čadek (Rovná)

První dojmy - nizke teziste,ulozny prostor,skvele ovladani,pohodli.Nema kufr musim dokoupit. mam ji na cesty do prace,

Motorku bych doporučil pro - pro kazdodeni jezdeni,i pro delsi trasy,zalezi narozdi od ostatnich typu na odhodlani a jako vzdycky penezence

Doplňky na motorce -

Tento skutr jsem si vybral jako treti behem 8-mi mesicu,po dlohe dobe,kdy jsem jezdil do prace na kole,babete,vlakem, autem-vse nevyhovovalo-prvni test byla Honda SH150,nenarocna,spolehliva,problem byl maly vykon pro predjizdeni kamionu, druhy test -aprillia sport city-250 najel jsem 2155 km behem 5-ti tydnu,jela bezvadne,avsak zidloidni posez me utvrdil v tom,ze pri mem mesicnim najezdu 1000-1500km mesicne potrebuji vic pohodli a bezpecnost,nez vykon.Po ujeti prvnich 859km s x max 250 mohu jen doporucit vsem co hledaji jakykoliv transport do a z prace,ye tohle je to prave.Kazda motorka ma sve chyby i klady,ale nekdo chce jenom vykon-holky koupaliste 140km,nekdo chce disein a cestovani,obe dve tyto moznosti nejsou u YBR-250 vylouceny.