Royal Enfield Interceptor (2019)

Vlastník Bicista
Vloženo 12.1.2021
Aktualizováno 31.8.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 36 záznamů

Bicista napsal 04.03.23 v 11:46

Le-Corbusier,. kazdopadne ja prodejce VG hlavne vubec nepomluvil. jen sem napasl, ze na dotaz nenabidli zadnou slevu. Na tom neni nic spatneho. Pro nekoho by treba byli nabizeny ladeny vyfuky zdarma jako dobrej bonus.

Bicista napsal 04.03.23 v 11:27

S4r, moc mě hrotíš, napsal jsem jen sve pocity. Nejsem typ cloveka co ke vsemu pise Whau, Je lepsi napsat nejaky muj pocitovy pribeh, nebo sem jen dat moto a napsat super ? A proste kdyz na me prvni prodejce neudelal dojem rad to napisu, to z nej automaticky nedela spatneho. Penize u me nejsou na prvnim miste, ale vetsinou ani u moto ci autosalonu se neodchazi s cenikovou cenou. U aut je to bezna praxe si vyhandlovat nejakou slevu, tak proc by tomu u moto melo byt jinak ? neni to prodejni povinnist, tim samo prodejce neni v globalu spatnej, ale na me to dobry dojem nedela, protoze jinde to jde a neni pak jednodussi jit jinam ? Nevim proc nechavat sve vydelane penize tam kde to nejde a nenechat je tam kde to jde.

Le-Corbusier
Le-Corbusier napsal 28.02.23 v 06:59 5b.

S4r napsal jsi to přesně. Prodejce který na poslední oranžovou motorku kterou má nedá slevu si zaslouží pomlouvat na motorkářích? To že autora motorky nechytly a penízky jsou u něj naprosto na prvním místě dokážu pochopit.

s4r
s4r napsal 13.10.22 v 12:43

Já vlastně chápu, že spousta lidí má motocykl jako levnou alternativu na provoz k autu, ale takoví si tady nejspíše nezakládají profil.

A důvod existence tohoto profilu skutečně nechápu.
Člověk, který automaticky očekává slevu, která když nepřijde, nekoupí a bere to jako negativum, kdy se o tom, co slevu nedal, vlastně vůbec nevyjádří pochvalně, je přinejmenším zvláštní patron…
A důkazem že je to člověk, který řeší finance na prvním místě, je evidentní radost z koupě olejového filtru z Ali do zásoby za polovic…Kde jsou nějaký alespoň trochu emoce toho kluka, co jezdil na tom Fichtlu od 13ti? Zadupané nenávratně do země?

Za mě je tento profil totálně zbytečný, neobjektivní, je výpovědí volby stroje podle obrázku(chápu), ale nepochopení jeho smyslu, o čemž svědčí opět fakt, že se majitel označí jako “necestovatel”, takže šel RE o dům dál…

Nevím, já bych na něm tedy primárně CESTOVAT nechtěl, a těch, kteří primárně ano, bude minimum, za to ale sakra nadšenců…

Nejel jsem na něm, nebráním ho, vážně o něm ale uvažuji, protože bych rád něco, na čem mohu s maximální zábavou dojet na kafe, objet na tom ČR dokola, když na to přijde, a královsky se při tom bavit s rychlostí kolem 90tky, což je to, co mi teď tak trochu chybí…ty emoce v nízkých rychlostech…

P.S. ojetá motorka tohoto druhu a značky přece nemusí jezdit 150 km do servisu, tento stroj zvládne standardně oservisovat snad každý alespoň trochu zručný servis v okolí… nebo?!

bubaris
bubaris napsal 29.08.21 v 13:02 10b.

Skvěle napsáno Cenovou politiku RE CZ mírně nechápu cenově se pomalu cpou někam, kde nemají co dělat - např. Moto Guzzi.
Osobně bych zvolil nákup RE z IT, jezdí jich tam mraky a Taloši motorky a auta dost točí, je tedy z čeho brát.
Ode mně 10 bodíků

krokoš
krokoš napsal 07.02.21 v 15:55 10b.

Paráda, už len tá potrtkaná zima keby skončila. vidím, že máš hrb ako ja . to ako sedíš na motorke. Len pozor, nezabudni, že nikdy nemáš prednosť.

Kire640
Kire640 napsal 01.02.21 v 15:02 10b.

Nádherná motorka. Ať slouží ke spokojenosti a vždy bezpečný návrat

Pupi04
Pupi04 napsal 23.01.21 v 20:46 10b.

Super Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

bruttopyr
bruttopyr napsal 23.01.21 v 12:25 10b.

Moc pěkná motorka , která zvýší tvoji šanci, dožít se padesátky.
Navíc zpracování je podle detailních fotek mnohem lepší než u dřívějších jednoválců.
Užívej si každý kilometr.

marafzs600
marafzs600 napsal 22.01.21 v 11:08 10b.

Kreuz88
Kreuz88 napsal 18.01.21 v 23:14 10b.

Krásný stroj, tak přeju jen spokojenost a hodně šťastně najetých kilometrů

nexus
nexus napsal 17.01.21 v 13:40 10b.

Díky za každou takovou motorku. Klasika zůstává pěkná vždycky. Navíc pěkná recenze. Většina lidí jen přidá a nic nenapíše. Jinak u stejného pána jsem kupoval taky už druhou motorku, takže potvrzuji dobrou zkušenost. Ať ti slouží

kirman84
kirman84 napsal 16.01.21 v 21:37 10b.

Dobrá volba, určitě nebudeš zklamaný značkou RE. Jinak díky za zmínku o bezdušové úpravě (oprava duše na cestách - moje černá můra), zřejmě budu také upravovat.

FilipTenere
FilipTenere napsal 16.01.21 v 12:43

Krásná klasika Detailní fotky ukazuj solidní zpracování. Jednoduchá technika, žebra, žádný plasty.., to já rád.
Celej život jezdím na cenduru, ale tenhle Enfield se mi moc líbí. Asi stárnu ..nebo zraju
Ať ti slouží!

Karlossboss
Karlossboss napsal 16.01.21 v 10:47 10b.

Taky byl u mě ve výběru, ale zůstal jsem věrný značce a přidal si nejaký ty korunky a udělal jsem dobře . Ať ti to jezdí .Je pěknej

Vlk1975
Vlk1975 napsal 15.01.21 v 21:00 10b.

Krásnej stroj! Ať ti dobře slouží a přináší spoustu radosti. Jo a kolama dolů.

Tuktukjawa
Tuktukjawa napsal 15.01.21 v 19:06 10b.

Nemůžu se na tvyho enfika vynadivat je krásnej. Měl jsem ho v létě pujcenyho na vykend , motor je silně navykovej na ten zvuk nic nemá je to orchestrion. Brzdy a podvozek už mě tak skvělý nepřišly připadalo mě to celkem dost tvrdý a o sedadle raci aní nemluvím ale ty máš priplatkovy snad bude pohodlnější. Tiše závidím. Gratuluji.

Stadakk11
Stadakk11 napsal 15.01.21 v 17:23 10b.

Krásný Einfield. Jinak u pana Weingartnera jsem v roce 2008 kupoval MG Griso. Vše bylo, tak jak řekl. Dokonce po x letech jsem něco potřeboval a bezproblému vše sehnal.
Ať Ti tato krásná mašina slouží roky a dělá Ti jen samou radost. Dávám deset

Bicista napsal 15.01.21 v 17:16

Zdarec, všem díky - nahrál jsem nové fotky k pokochání :)

Jefisale
Jefisale napsal 15.01.21 v 14:49 10b.

T601
T601 napsal 15.01.21 v 14:19 10b.

... od p. Weingartnera jsem před lety kupoval Triumph. Naprosto souhlasím - srdcař s přístupem v CZ končinách nevídaným. Možná i proto a nebo právě proto jsou jeho motky takové, jaké jsou. Až je mi líto, že můj Triumph mě tak moc chytl, že už si nikdy v životě od p. Weingartnera nic dalšího nekoupím Věřím, že ti ten tvůj R-E bude dělat stejnou radost

callowsick
callowsick napsal 15.01.21 v 10:53 10b.

moc pěknej stroj
a jestli jsi měl původně v merku Jawu CL300, tak bych řekl, že jsi s Enfieldem udělal tak 5x líp

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 15.01.21 v 07:49 10b.

Pěkný železo!

Goodji
Goodji napsal 14.01.21 v 20:41 10b.

Mašer.
Mašer. napsal 14.01.21 v 16:29 10b.

Taky mě tahle motorka nadchla. Byl jsem jí v Praze i projet. Líbí se mi moc, ale často jezdíme ve dvou a i dost daleko a té mojí to vůbec nesedlo. Tobě přeju ať ti dělá jen radost a užij si jí na maximum

ivano
ivano napsal 14.01.21 v 14:43 10b.

Taky jsem se na něj díval...a s tou výbavou . A jak se říká...kdo zaváhá nežere . No, a už ho máš ty . Ať ti dělá jen a jen radost. A to on, RE bude !!!

hansdorf
hansdorf napsal 14.01.21 v 13:23 10b.

Gratulace k dobrý motorce i prodejci ! To by chtělo pořádně zapít !

pbul
pbul napsal 14.01.21 v 12:11 9b.

jsme cca stejně staří, ten úvod je u mě jak přes kopírák. pěknej stroj. kolik tě stál, 150? časem bych rád ke svému supernaked a cenduru přidal takovouhle žebrovanou klasiku...

pkkaca
pkkaca napsal 13.01.21 v 12:10 10b.

Ať dělá jen radost

sardel
sardel napsal 13.01.21 v 12:04 10b.

ještě desítku.

sardel
sardel napsal 13.01.21 v 12:03

Vítej do klubu. Bylo to ale těžký rozhodování, co? Ty kufry by to asi opravdu chtělo poladit. Co brašny? https://shop.vintag...pro-gt-a-interceptor

Prasoper
Prasoper napsal 13.01.21 v 09:01 9b.

S tou Jawou je to k pláči... Na oko pěkný, ale parametry to má jako stará panelka a je tak lepší přihodit pár kačet a mít toto... Na Royalu se nechá jezdit trošku dál, přece jen je to 650, má to zvuk a oproti tý zdechlině to peláší jak raketa super volba

krystof-k
krystof-k napsal 12.01.21 v 21:37

Vypadá senzačně, hodně super kilometrů.

PlusOne
PlusOne napsal 12.01.21 v 16:11 10b.

Přeju příjemné těšení se na jaro

pali3x
pali3x napsal 12.01.21 v 13:45 10b.

Skvelá nádherná motorka . Tento nádherný vzhľad klasického naháča nikdy nezostárne . Už aby bola sezóna.
Prajem veeeeľa radosti s motorkou a všetky šťastné kilometre kolesami dole.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 12.01.21 v 10:20 10b.

Krasnej ! Hodne kransych zazitku v sedle. Zvlast ted v tom blbinci.