KTM 1290 Super Adventure R (2017)

Vlastník KubaLC8
Vloženo 25.7.2022
Aktualizováno 8.8.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

hansdorf
hansdorf napsal 01.08.22 v 14:02 7b.

Jak to čtu,, tak mi je těch kluků s KTM líto.
"Co s tím hodláte udělat ?" hláška Sováka, když ukázal svoje vysvědčení spolupracovníkům - Marečku , podejte mi pero ! "

abbany
abbany napsal 01.08.22 v 10:56 9b.

takyuz mne začínají srát v tom KTM. Motorka super pokud vše fachčí. loni v sezóne 30 dní stop, svíti na display ,,Suspenzio", moto do servisu, hoši si nevedeli poradit, po obkecavaníco vsechno rozebrali a slozili a stejne závadu nenašli,tak závada zmizela sama. Tak jsem moto dostal spět, s tím, že nikdo neví co to bylo. A cose nestalo, letos zase sedím a čimím na Motorkáře, a moje Motka zase stojí v servisu, kde zase nevedí co s tím a jen same výmluvy, že zboží už je na ceste, ale neví co jimKTm odeslala a podobné kecy. Nejvíc mne sere, že žádnou zábavnejší náhradu neznám. BMW, to ne, Ducati, taky mne neoslovila, Triumph...mastodont... tak sem si postežoval, napsal jsem i do Matinghofenu ale žádné pozitivum. Asi vemu 5 L benzínu, dovezu jim to do Matinghofenu, tam to poliju a podpálím a udeláme nejaké virálko

Zelinář
Zelinář napsal 25.07.22 v 21:45 10b.

Uprimne, takovou recenzi jsem potřeboval jako sul. Mam trošku zaječí umysly, ale porad si rikam, starej boxer jen s vypínatelným ABS je presne to potrebuju, ale pořád si rikam vykon vykon a pritom ho vlastne ani na nic nepotrebuju. Diky za popis masiny

rtin
rtin napsal 25.07.22 v 09:03 5b.

Fajn upřímná recenze, dík za ni Dodnes jsem tuhle kategorii motorek nepochopil. Ve 170 na 4 na zadní...u cestovního endura? Ale asi si to trh žádá no