Yamaha Neo's 50 (1995)

Vlastník biker243
Vloženo 27.10.2009
Aktualizováno 27.10.2009

koupil jsem ji jako nepojízdnou skoro zadarmo , jedno odpoledne a zase jela .. byla spíš jen tak na jezdění okolo komína

scootera jsem jednou zahlédl v Brumově-Bylnici , když sem jel okolo ...stál u cesty a vypadal , že asi dlouho nejel . Na druhý den jsem sem vypravil za majitelem , říkal , že opravdu nejede a nikdo neví co je mu ... nakonec z něj ještě vypadlo , že stál celou zimu venku , tak už jsem se ničemu nedivil . Říkal jsem si bud ji rozjedu nebo pujde na díly ... Dovezl jsem ji domů , motor se nechtel ani točit , nakonec se umoudřil a najednou začal točit i startér .ale nastartovat nechtěl . Vzdal jsem to . Další den , hned jak jsem přišel ze školy jsem si k němu sedl a zkoušel si s ním trochu pohrát . Rozdělal jsem jsem sítko nádrže , které bylo plné rzi a filtr podobný spíš nějaké sračce vyhodil ...dále sem vyčitil karbec , dal novou svíčku ..kukl jsem taky na válec , první kroužek nevypadal nic moc , tak jsem první přehodil za druhý . Vše jsem poskládal , zapojil jsem místo původní baterie velkou baterku z favorita ... startér točil , ale ne a ne nastartovat . jen tak z nudy sem zkusil i nakopávačku a najednou už i začal škitat a vypadalo to , že pojede . Nemýlil jsem se a za chvíli už jsem jezdil po ulici .Dokonce se mi ho parkrát podařilo nastartovat i přes startér ,ale jen při zahřátém motoru , plném plynu a pořádné baterce , to jsem přisuzoval již zmíněným kroužkům ... Na motorce jsem chvíli pojezdil a pak ji zase rychle prodal .