Yamaha Neo's 50 (2001)

Vlastník Jenichoves
Vloženo 15.9.2012
Aktualizováno 15.9.2012

Po pár upravách parádní akcelerace,maximálka 100kmh. V 15ti letech parádička

V 15ti letech jsem si dodělával ř.p. AM a koukal jsem po nějakým tom skůtru. Volba byla jasný Japonec! žádná čína do baráku nesměla Tak jsem koupil Yamahu Neo's 50ccm od známého,který s ním jezdil jen po Kolíně. Byl i v Kolíně koupen jako nový,měl najeto 4000km když jsem ho dostal do ruky. Při koupi měl oranžové blinkry,dlouhej držák na SPZ atd.. prostě uplně v orig. stavu. Já jsem si hned koupil čiré všechny blinkry od STR8,boční stojánek Buzetti a zkrátil držák na spz viz.foto. Koupil jsem ho už s laděným výfukem Gianelli a s lehčíma válečkama ve variátoru takže dosahoval v pohodě rychlosti 70km/h. Začal jsem pokukovat po dalších upravách a padlo na kit 70ccm,lehčí válečky malossi,žlutá kontrastka malossi,otevřené sání,tryska NARAKU. Po namontování byla MNOHEM větší akcelerace,maximálka ukazovala i 100km/h. Spotřeba se pohybovala při mým stylu jízdy což bylo ohřát a pak skoro furt plnej :D cca 5litrů a dokázal si chroupnout i víc. Potom nastala doba vybírání 125ccm a skůtr šel ač s prodělkem k jinému majiteli..