Yamaha Neo's 50 (2006)

Vlastník filip313
Vloženo 30.5.2014
Aktualizováno 8.6.2014

Nedavno jsem si koupil neose jelikož mi bude za nedlouho 15 tak abych měl na čem jezdit.

První dojmy - Muj první mocit když jsem si kupoval motorku byl že na ní budu meset udělat pár úprav v motoru,když jsem totiž nastoupil na skutr a chtěl se rozjet chvíli trvalo než se dostal do otáček a nasledně rozjel. Když už se ale rozjel bylo vse OK. Naštěstí jsem chytil zrovna dobrého chlapa co mi skutra prodaval. Vse mi dukladně vysvetlil, co je dobré i co je špatné,nic nezakrýval.

Doplňky na motorce - Zatím jsem nainstaloval jen jeden doplněk a to podsvicení zadního kola.Dále jsem na skutru udělal jen to, že jsem nastrikal na bílo kryt baterie, nosič kufru, držadla spolujezdce a na předek skutru jsem usem udělal červene zavodní pruhy.

30.5.2014 Pár kilometru jsem s neosem už najel a musim pochvalit dokonalé brzdy a ještě dokonalejší odpružení. Jednou jsme jeli s tatou a měli jsme dohramady přesnš 160kg a maximální zatížení neose je 155kg a přesto neos jel,brzdil,ale i pružil vyborně.I táta coby zkušení motorkář si velmi chválil kvalitu skutru.
Neose jsme už objednali na menší úpravy do scootlandu konkrétně na montáž výfuku LeoVince Touring a nového variátoru Malossi Multivar.Chlap co jsme se o tom tuningu bavili říkal, že se tam možná budou měni i trysky v karbecu. Takže članek ještě doplnim o spoustu zajimavých věcí po tuningu.Také se chystame s tatou na skutrsnuru takže se mate na co tesit...
8.6.2014 Skutra mam už doma ze scootlandu, kde byl trochu vylepšen-byl namontován variátor Malossi multivar ,streetový výfuk LeoVince jiná tryska do karbecu. Výkon vzrostl o 1,5 kW. pocitově skutr strašně ožil a z dřívější maximální rychlosti 65km/h se nyní pohybuje maximálka někde okolo 85km/h.