Suzuki GSX 400 (1980)

Vlastník jakub.cr
Vloženo 23.5.2012
Aktualizováno 23.5.2012

Jedná se o Suzuki GSX 400 e z roku 1980. Moc jích asi nebylo, jelikož jsem o ní nikde nenašel moc informací. Jen asi 5x malých fotek a nějaké popisy. Jinak nic :)

Motorku jsem koupil do slova za pár korun. Rozhodl jsem se, že si jí zrenovuju. Jelikož mám za sebou několik renovací -Stadion S11, Jawa 555 (znáte z článků na motorkářích :) ), tak jsem se rozhodl pro něco většího. Na motorce chyběl držák nad zadním blatníkem a byli zničené/popraskaná boční kryty. Chybějící díly jsem si zatím sehnal ALE... Původní majitel/prodejce neměl originální klíče. Bohužel vylomil víčko nádrže a to nikde za boha nemohu sehnat. No a co ho taky nenapadlo, spojil všechny dráty na spínací skřínce. Nevím jestli spojením kabelů, ale na motorce vyhořeli cca dva kabely - slezla z nich bužírka. Klíč mám již nový, ale víčko nádrže né a né sehnat :).

Jinak když jsem se poptával po dílech v Suzuki, tak když jsem jim řekl rok a typ, tak na mě koukali jako co to je..?! :)

Pokud se někomu doma válí nějaké díly.. rád bych si je odebral.. :)

jakub.cr
jakub.cr napsal 07.12.15 v 14:27

Motorky jsou obě již dávno pryč. Nyní jsou ve stáji. XJ650, XS 750, XS 360 a Kawa KZ 400.

Lubos92
Lubos92 napsal 07.12.15 v 14:24

Ahoj; krásná .

p.epanica
p.epanica napsal 05.08.14 v 22:48 10b.

.. ať dobře slouží ..

jakub.cr
jakub.cr napsal 25.05.12 v 10:58

Big.One:
DObrý den, nikde jsem na něj nenarazil. Mohu Vás poprosit o odkaz? Klíč nebude problém zařídit.

Děkuji

Jakub

Big.One
Big.One napsal 24.05.12 v 19:59

Motorka je to krásná a hranatá. Zlatý osumdesátý léta. Víčko nádrže se sice dělá v druhovýrobě ale bez klíče.