Suzuki GSX 400 (1983)

Vlastník jakub.cr
Vloženo 6.6.2012
Aktualizováno 6.6.2012

Za pár éček hodně slušná motorka - Suzuki GSX 400e 1983

roku 1980. No, a minulou neděli 3.6.12 se mi poštěstilo a dovezl jsem si zase Suzuki a zase GSX400e, ale z roku 1983. Je to stejný model, ale je zmodernizovaný,aspoň co se týče vzhledu.

Dále jsem na motorce zjistil rozdíly,jako třeba palivo měřič, ukazatel zařazených rychlostí atd.Drobnosti, co potěší a prozatím mi usnadní jízdu :).

Co se týče stavu... Předchozí majitel, u kterého jsem byl (kousek od Berlína)do ní investoval za posledních pár let asi 1300 eur. Od této investice původní majitel najezdil asi 3000 – 4000km. Původní majitel stihl dát nové gumy, baterii, startér, komplet opravil přední brzdu atd..atd. No prostě paráda, na motorku stačí jen sednout a jezdit. Včery mi domu dorazily německé doklady připravené k přihlášení na CZ TP.

Minulý majitel si na motorku přidal drobnosti, jako padací rám, rám kolem světlometu, "kšiltík"na přední lampu a větrný štítek. Z těchto věcí akorát zachovám větrný štítek. Mnozí z Vás si poklepou na hlavu, proč si na motorce nenechám padací rám? Je to z důvodu, že nen íkvalitní, trubky jsou hodně tenké a po dotažení se stále viklal.Myslím si, že to byl nějaký "Lídlrám".

Postupně si motorku dám dohromady,vyleštím, vyčistím a umyju. Prostě si nějak zkrátím čas, než mi přijdou CZ doklady.

Milas13
Milas13 napsal 24.05.18 v 13:19

Super. Tuhle mám doma na číslech. Případný kontakt 775513133

Lubos92
Lubos92 napsal 12.05.14 v 14:06

Pěkná .

jakub.cr
jakub.cr napsal 29.06.12 v 08:33

Už s ní jezdím - mám jí konečně na značkách a jsem spokojenej. Fakt super mašina..

Afesto
Afesto napsal 29.06.12 v 07:57

kráska budeš nadšený stejně jako já je to malý trakturek

jakub.cr
jakub.cr napsal 13.06.12 v 06:16

A na jízdu do práce a projížďky kolem města je to ideální.. :)