Triumph Bonneville T100 (2021)

Vlastník breta007
Vloženo 6.6.2024
Aktualizováno 17.6.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

okim
okim napsal 28.06.24 v 10:55 10b.

Ahoj, zcela chápu, čím sis prošel. Já, kromě těch tebou popisovaných zařadil do výběru ještě BSA Goldstar, která se nakonec stala finalistkou a posléze i vítězkou. Všechny bych bral, ale definitivním rozhodnutím, že chci motorku novou jsem Bonnieho z výběru nakonec vyřadil a na konci mi zbyl RE Continental GT 650, který na počátku této strastiplné cesty vůbec nefiguroval! Byl jsem si ho náhodně otestovat, v podstatě proto, abych se ujistil, že koupě BSA byl ten nejlepší nápad. No a po dvou třech bezesných nocích a dvou třech dnech duševní nepřítomnosti v zaměstnání a prakticky všude jinde, jsem RE objednal a jediné, čeho lituji je, že jsem to neudělal už dřív. Užívej si a mnoho šťastných km (mimochodem, také jsi se přistihnul, že se v helmě za jízdy tlemíš jako ...?) a návratů .

breta007
breta007 napsal 16.06.24 v 10:30

Děkuji všem za velice milé komentáře k mému srovnávacímu hodnocení motorky. Rád bych uvedl pouze na doplnění následující. Věřte, že jsem měl řadu bezesných nocí než jsem udělal rozhodnutí který z uvedených strojů zvolit. Všechny motorky které jsem do výběru zahrnul jsou skvělé. Všechny mají své nesporné klady a všechny mají rovněž nějaké ty zápory. To co rozhodlo byly opravdu individuální preference toho, co člověk od své jednostopé lásky očekává. A ty jsou opravdu "individuální", tedy u každého jiné. Neudělá chybu nikdo, kdo se rozhodně pro kterýkoli z těchto strojů, neboť rozhodnou právě a jen ty jeho osobní preference. Přeji šťastné kilometry a krásné zážitky v sedle všem.

Guzo
Guzo napsal 13.06.24 v 16:01 10b.

Krásna motorka aj popis .
Ja som bol po skúšobnej jazde na T120 sklamaný. Chýbali mi tam emócie.Uhladený angličan so suchým humorom
Vyhrala to V7. Ale s Guzzi sa treba trocha naučiť,dostať sa jej pod kožu. Aj tie úžasné vibrácie potom človek zvláda v pohode.
Ale ako píšeš,každý to máme inak. Prajem veľa šťastných kilometrov.

Dan66
Dan66 napsal 11.06.24 v 00:29 10b.

Velmi krásný motocykl a sám vím o čem píšete. Ve slabší chvíli jsem jej prodal a často toho lituji. Přeji mnoho společných kilometrů!

pali3x
pali3x napsal 10.06.24 v 17:32 10b.

Skvelá motorka, skvelý príbeh
Hlavne prajem veľa zdravia a ešte mnoho pohodových kilometrov.
Musím sa priznať, že pre mňa sú páni (a dámy) v mierne pokročilom veku, ale duchom stále mladí neskutočnou inšpiráciou . Dúfam, že raz budem na tom podobne - stále dostatočne zdravý, s dostatočnou kondíciou, mladý duchom a túžbou jazdiť

SV-DR
SV-DR napsal 10.06.24 v 15:24 10b.

Mašina pekná z každej strany, tá brašňa je pristane

TombaRider
TombaRider napsal 09.06.24 v 18:07 10b.

Je nadherna. At slouzi roky:)

Honza_HM
Honza_HM napsal 09.06.24 v 12:29

Ahoj, mám podobnou motorku, ještě staršího data. Slouží dobře a výkonu má na rozdávaní. Jen stále uvažuji o MG V7 a do z důvodu kardanu. Neskutečně mě štve mazání řetězu a čištění zadního kola. Ale stále je Bonnie klidnější, proti tomu co čtu u MG. Tak ať ti slouží.

Paťa
Paťa napsal 09.06.24 v 10:10 10b.

Krásná motorka a parádní popis při rozhodování! Já to měl podobně, jen jsem ještě uvažoval o W800 od Kawasaki. Nakonec vyhrál Triumph, ale Street Twin 900, líbil se mi o něco více, než T100... Nicméně, jestli ještě přijde někdy nová motorka, bude to T120 Tak ať ti dělá jen samou radost!

ivan666
ivan666 napsal 08.06.24 v 09:19 10b.

Perfektní popis. A závidím ti ty dva výfuky . Taky se dneska rád otočím za retro klasikou. Super výběr a přeji jen radost.

PSanec
PSanec napsal 07.06.24 v 12:37 10b.

Moudrá slova od zkušeného motorkáře. Správná volba. Mám to podobně, posledních 10 let kupuji jen angloamerické motocykly, ostatní vyrábějí jen výborné motorky. Přeji jen super km.

rudirt
rudirt napsal 07.06.24 v 09:41 10b.

Přidám se k Milanovi (také 1963) - krásný stroj i recenze.
Vše přiměřeně věku a zdravému sebepoznání.
Přeji mnoho pohodových km
A VŽDY ŠŤASTNÝ NÁVRAT!

Milan1963
Milan1963 napsal 06.06.24 v 21:00 10b.

Hezký stroj i recenze. Tak at' dělá jen radost.