Harley Davidson FLHXSE CVO Street Glide (2018)

Vlastník Klíčník
Vloženo 19.8.2018
Aktualizováno 19.8.2018

Ideální motorka na cesty po Evropě. Užívám si s ní ale i kratší výlety. Pohodlná, rychlá a překvapivě i obratná.

První dojmy - Věděl jsem, do čeho jdu, přesto jsem si musel chvíli zvykat. U heritage jsem měl výfuky vance and hines, takže mi trochu chybí ten zvuk, na druhou stranu jsem při cestě v zahraničí úplně v klidu, a to má taky něco do sebe. Ale to pohodlí, drive a výbava stojí za to.

Jasně, je to kolos a manipulace na místě je často obtížnější, ale jde jen o zvyk. Díky téměř dvoulitrovému obsahu to jede jako "blázen", ale pořád si to zachovalo tradiční "harleyářskou duši". Navíc mi přijde v téhle barevné kombinaci krásná...ale záleží samozřejmě na vkusu každého soudruha, že? Najedu ročně cca 15 000 km a je fajn, že mě najednou nebolí zadek...záda jo, ale to je problém můj a ne motorky. A jen taková drobná rada...není to motorka pro páprdy a jakože na starý kolena, jak se často říká, naopak. Pořiďte si jí, dokud jste v kondici. V důchodu už s ní budete spíš bojovat . Já jsem moc spokojený, má to sílu, charisma, komfort i koule . Zvládla oblasti v Rumunsku, kde jsme nepotkávali ani endura, takže se s ní dá cestovat bez obav.

Fat-Boy
Fat-Boy napsal 05.10.21 v 09:20 10b.

Ahoj,

mám také Streetku a potřeboval bych nahrát mp3 tak abych mohl vyhledávat písničky ale nevím v jakém programu to mám stáhnout ??

Nemáš s tím prosím Tě nějakou zkušenost ??

Dík za info.

Petr
602 444 998

papriks
papriks napsal 11.03.20 v 09:46 10b.

libovka

toša.
toša. napsal 08.10.19 v 17:19 10b.

super harley

MGG
MGG napsal 07.09.18 v 22:36 10b.

TOP MOTORKA

Petak76
Petak76 napsal 04.09.18 v 11:47 10b.

tak to je teda mastodont:) ...ale do Rumunska bych s ní nejel:)...takhle si omlátit podvozek:)