Harley Davidson FLHXSE CVO Street Glide (2016)

Vlastník Chudobák
Vloženo 3.5.2019
Aktualizováno 3.5.2019

Manipulace na místě nebo při pomalé rychlosti není, vzhledem k hmotnosti, ideální. Nicméně, když už se rozjede, je to nádhera a opravdový zážitek.

Indian Chieftain: Jízdní vlastnosti, všestrannost a design HD Street Glide CVO mě finálně přesvědčili.

První dojmy - Při rozjezdu jsem si nebyl úplně jistý, že takto těžký a robustní stroj je ten pravý. Jízda následující po kolébajícím a nejistém rozjezdu mě přesvědčila.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně nedoporučuji motocykl začátečníkovi nebo jezdci, který má problém s nakloněným 450kg mastodontem))

Doplňky na motorce - HD CVO má téměř vše v základu.
Doplněné jsou uzavíratelné a homologované výfuky J&H, sedlo a opěrka spolujezdce.

Nádherný stroj sám o sobě a CVO prostě nelzae přehlídnout.
Uzavíratelné výfuky J&H, takže zvuk je OPRAVDU nepřekonatelný.
Dokonce kvalitně brzdí, na což jsem u HD nebyl zvyklý.
Při delším cestování lze z motocyklu slézt a jít si zahrát fotbal, což u mnoha strojů není obvyklé.
Cestování s batůžkem je rovněž v pohodě.
Prostě univerzální stroj na delší cestování i na jízdu po městě nebo kolem komína.
Největší negativum je v současné době jeho hmotnost a manipulace na místě, ale věřím, že časem se to podá.
Vysoká hmotnost a robustnost motocyklu člověka donutí přemýšlet vždy, když chce někde parkovat a nemá po ruce kamaráda, který mu při vyjíždění zatlačí do vidlí nebo bude ukazovat, zda je při couvání vše v pohodě.

toša.
toša. napsal 06.10.19 v 13:44 10b.

Pěkný stroj

H.O.G.
H.O.G. napsal 05.05.19 v 19:30

Krásné CVO-čko,ať šlape ...

zdalis
zdalis napsal 05.05.19 v 18:42 10b.

vajdi217
vajdi217 napsal 03.05.19 v 22:33 10b.

Je to kráska a super lak. Jinak mám velice podobný pocity a dosavadní zkušenosti ( jízda a ta hmotnost ) , ale rozhodně není čeho litovat

Drucko
Drucko napsal 03.05.19 v 21:22 10b.

Krasny stroj. Mam ho tiez a predavam ho. Osobne dovody. Na hmotnost si zvyknes. A tu spiatocku vrelo odporucam. Mam ju a ulahcuje manipulaciu. Vela stastnych km