KTM 1190 Adventure (2015)

Vlastník jouda1
Vloženo 9.12.2019
Aktualizováno 15.3.2020

Na rok 2020 zase o level vejš,nástupce moji předchozí 990 se stala Ktm 1190 adventure

Motorka koupena od Z venku

První dojmy - Výkon je opravdu brutální jak se všude traduje.

Motorku bych doporučil pro - Pro divočáky a kaňoury kterým prostě nestačí mít v Cenduru 72kw.

Doplňky na motorce - 3xhlinikový kufr na zakázku od Motokufry-st,opravdu krásná práce,vysoký 52cm plexi a ruzný nepotřebný ale dobře vypadající a hovno stojící kryty z Číny,laďák.

Jede to strašně,první týden jsem měl mimo provoz všechny elektronické asistenty a byl to teda velkej nářez,návštěva Ktm Vlašim přehráli novy soft a světe div se oni ty fičicundy co tam dneska cpou jsou opravdu k něčemu,například aby se to ve 200km/h na horizontu nechtělo furt zvedat a aby do 150km/h bylo přední kolo na místě svého určení to jest na zemi,bez těch asistentů bych měl jistě přední gumu stále jako novou.

jouda1
jouda1 napsal 09.12.19 v 23:06

Čau nojo jenže ty máš 1290 což je zase o kousek dál co se týká výkonu a hlavně vývoje.

Miloslav7510
Miloslav7510 napsal 09.12.19 v 22:43

Čau,
také jsem si pořídil. Dnes jsem byl na evidenční kontrole kvůli přepisu a je to masakr , přesně jak píšeš.
Vrátil jsem se a v puse banán jako pr..e. Jede to nádherně, nádherně se ovládá, myslím, že tato zima bude velmi dlouhá...
Míla