KTM 1190 Adventure (2016)

Vlastník k_u_c_a
Vloženo 31.5.2021
Aktualizováno 31.5.2021

Cesťák k nezaplacení, výborný na delší cesty ale stejně tak i na krátkou projížďku.

KTM 1290 Super Duke R: Na delší cesty (což jsem chtěl) bych se asi zbláznil.

První dojmy - První dojmy - na první pohled se zdála robusní a že bude těžká. Při manipulaci když to člověk přežene s náklonem má co dělat aby jí zvedl, ale po rozjetí veliká paráda.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého cestovatele co má rád KTM, ale i jen tak na polet, má 110kW a na režim sport to docela upaluje. :-)

Doplňky na motorce - Alarm s dálkáčem, padací ochranný rám KTM, Blastry KTM, KTM doplňky jako jsou třeba páčky, řadička, záslepky, rolny, rozšíření stojánku, vysoký kouřový štítek, přídavná přední LED světla, laďený výfuk - EXAN, hrazda na navigaci - touratech.

Vybral jsem si KTM Adventure 1190 protože jsem ujetej na Kačeny a taky jsem se chtěl podívat kousek dál a trochu cestovat, byl to přechod z naháčů na kterých taky dobrý ale po delší cestě jsem se necítil už úplně pohodlně. Na první pohled veliká, robusní, a těžká mašina. Po rozjetí však super ovladatelná, úzká a pohodlná. Drží parádně stopu jde krásně řídit nohama (náklonem váhy) do zatáček to padá samo, dvouvál bere odspoda, LC8 - spotřeba 6,5 litru, při klidné jízdě i daleko míň. Za měsíc jsem na tom po odpolednech namotal 3000km tak se uvidí na konci sezony ale zatím spokojenost veliká.

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 01.06.21 v 10:42 10b.

naozaj velmi pekna.

Sete
Sete napsal 31.05.21 v 22:03 10b.

Ale každopádně tomu ty kola seknou a nebudeš muset řešit únik vzduchu

k_u_c_a
k_u_c_a napsal 31.05.21 v 19:56

No 3000 ? ale taky na tom sedím jak jen to jde. Chytla me a strašně me bavi. Diky za pochvalu. At se ti daří ? kolama dolu.

k_u_c_a
k_u_c_a napsal 31.05.21 v 19:54

Co se týče kol, tak roztriskany to nebylo ma to do poslední chvíle plnou servisní historii v ktm dle servisní knížky. A měl jsem to cely rozebrany nic tomu neni, což jsem rad ? tydle kola jsou tam protože s tim budu hlavně na silnici a ve vyšších rychlostech jsou mi příjemnější než drataky to za jedno no a za druhý jsou pro me daleko hezčí. Novej SupAdvik 1290 uz ma taky tyhle kolesa. ?

Juraj22
Juraj22 napsal 31.05.21 v 16:20 10b.

Jo, je to krásná mašina a 3000kmza měsíc je pořádná porce
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů