Triumph Tiger 1200 GT (2023)

Vlastník Marioha
Vloženo 15.8.2023
Aktualizováno 15.8.2023

doplněno k Triumphu Tiger 955i...jako skvělá náhrada (starého stále mám) a zatím nechám

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - skvělý prodejce, mohu doporučit

Triumph Tiger 900 GT: nemá kardan, nemá semiaktivní podvozek

První dojmy - úžasná motorka, hned padla do ruky, brzdy skvělé, podvozek úžasný, mapy, posezení skvělé díky úzkému sedlu, přesto pohodlné. Skvělá volba na dlouhé cesty i krátké projížďky.

Doplňky na motorce - kufry komplet, kryt motoru, padáky

Vzal jsem 1200 GT PRO, Úžasná motorka, hned padla do ruky, brzdy skvělé, podvozek úžasný, mapy, posezení skvělé díky úzkému sedlu, přesto pohodlné. Skvělá volba na dlouhé cesty i krátké projížďky. Koupil jsem a hned na otočku Maroko. Skvěle fungující nastavení jak mapy tak podvozku a brzdy, k tomu tempomat na dlouhé přejezdy po dálnici. dostatečný výkon na ježdění v terénu i na silnici v plné náloži. Lepší kroutící moment od spodu. Skvěle fungující řazení nahoru i dolu Spotřeba super. Mohu doporučit

traki
traki napsal 17.08.23 v 08:55 10b.

To jsi opravdu frajer - 164cm na takovou jarmaru, je vidět, že se toho nebojíš, klobouk dolů.

PSanec
PSanec napsal 16.08.23 v 12:56 10b.

Pěkná mašina,viděl jsem tě když jsi kupoval.To je ta mašina,která má svěťák v počtu ujetých km za 24 hod.
Přeji jen super km.

31081
31081 napsal 16.08.23 v 07:22 10b.

Krásná mašina A při 164 cm