Husqvarna Vitpilen 401 (2018)

Vlastník MrWonderful
Vloženo 23.4.2024
Aktualizováno 23.4.2024

Jako první motorku jsem chtěl prostě stylovku. Když jsem kdysi na obrázku Husqvarnu viděl, říkal jsem si, že je to bizár. Když sem jí však viděl na vlastní oči, byla to láska na první pohled.

Motorka koupena od http://_tv_.motorkari.cz - Kupoval jsem od _TV_, spokojenost velká. Upřímné a férové jednání.

KTM Duke 390: KTM Duke 390, super motorka, svezl jsem se na ní, ale chtěl jsem prostě kulatý světlo. :)
Benelli Leoncino 500: Design parádní, ale na první motorku byla cena vysoká.
Husqvarna Svartpilen 401: Vitpilen byl prostě hezčí.:)

První dojmy - Kluci co jeli se mnou říkali, že by na tom nevydrželi sedět. Extrémní předklon a váha na rukou. Já však zkušenosti s jinou motorkou neměl, tudíž mi to bylo jedno.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, nenechte se vystrašit prvním dojmem. Je to fakt o zvyku a i přesto, že posed vypadá děsivě, dá se na tom ujet fakt ranec. Motorku, bych s klidnou hlavou doporučil i zkušenějším motorkářům. Přece jenom je to převlečenej KTM Duke 390 s parádním jednoválcem. :)

Doplňky na motorce - Leo Vince GP One
Bar-End zrcátka z AliExpressu.

Na motorku jsem si nijak dlouho zvykat nemusel, jediné co jsem znal, byly motorky z autoškoly. Pro začátečníka je motorka super, není to extra velký trhač asfaltu, ale přesto je to fakt zábavná motorka. Sportovnější posed zábavu prostě zaručí.
Po nějakém čase jsem pořídil koncovku výfuku Leo Vince, hned po instalaci šel DB killer ven, a motorka hned nabrala jinej level.
Minulej rok jsem dokonce s motorkou vycestoval do Rakouska. Společně se mnou jely motorky Yamaha Tenere a BMW F900R, a po 12 hodinách v sedle jsme si na bolest prdele stěžovali všichni úplně stejně. Za mě super zkušenost, a pokud má člověk srdíčko, zvládne s ní vycestovat i mimo ČR.

callowsick
callowsick napsal 23.04.24 v 19:25 10b.