Triumph Trident 660 (2024)

Vlastník Lionheart
Vloženo 27.5.2024
Aktualizováno 27.5.2024

Trident Triple Tribute Edition - krasavec se skvělým zvukem a lehkým ovládáním. Hodí se pro každého. Moc příjemné svezení.

Motorka koupena od FIRMA:DK auto-moto (Praha 4-Hodkovičky)

Yamaha MT-07: Má to další kamarád, chtěl jsem být originální
Honda CB 650R: Má to kamarád, nechtěl jsem se opičit ))
Indian FTR 1200: důvod neuveden

První dojmy - Já se zamiloval na první pohled, a musel jsem ji mít. Je to moje první motorka, takže nemám úplně s čím bych to srovnal. Baví mě to zatím moc, a pokaždé hledám důvod abych někam prostě vyjel na projížďku. Cena/kvalita 10 z 10.

Motorku bych doporučil pro - Mohu říct že určitě se hodí pro začátečníky, ale určitě i pro zkušenější řidiče.

Doplňky na motorce - Mám zatím jen padáky nainstalované a držák na telefon

O této motorce mi řekl kamarád z práce a já už z fotek se do ní zamiloval. Když jsem přijel k prodejci a viděl jí naživo, tak jsem jí okamžitě koupil a vůbec toho nelituji.

Jelikož je to moje první motorka, nemůžu moc o tom říct. Asi jen to, že mě to strašně baví. Na rozdíl od CB650R mi přijde lehčí o něco a ovládá se krásně. Uvažoval jsem nad Indian FTR ale chápal jsem, že asi to bude moc výkonný na první motorku.

Ten kdo má tridenta ví jak moc skvělý je na denní ježdění. Já jen čekám až udělám první servis a začnu jezdit normálně naplno.

Z tuningu bych chtěl zrcátka jiný, menší kufr na místo spolujezdce, Rolny a lepší páčky asi. Pro začátek by to mohlo stačit.

Nemá bluetooth a nabíječku. Asi bych chtěl tu nabíječku aspoň.

alnagon
alnagon napsal 11.07.24 v 11:00 10b.

tak kolama dolů