bmw_renocar_r_1300_gs_adv

KTM 1190 Adventure (2016)

Vlastník Koudy01
Vloženo 23.6.2024
Aktualizováno 5.8.2024

Univerzální pohodlná nabušená motorka pro každý den, která človeka doveze na kraj světa a zase zpátky.

KTM 1090 Adventure: Až moc low cost model. Svezení na 1190 je úplně o něčem jiném.

První dojmy - První dojmy předčily očekávání. Jede jak píchá svině, slušně brzdí, podvozek funguje pěkně a je úžasně pohodlná. A jako bonus - dost se mi líbí vzhledově.

Doplňky na motorce - 3x kufr KTM, teplý hefty KTM, sedačky KTM PP, hrazda na gps KTM, prodloužení předního blatníku, LiFe baterka, Leo Vince koncovka, několik plexi a všechny na ho*** (hlučný), deflektor plexi Puig, brašna na sedlo KTM PP, automatické mazaní řetězu CLS, padáky KTM, víčka nádobek KTM PP, izolovaný zadní svod, masakrální proužky na kola a několik Ready to race nálepek, centrální stojan, rozšíření bočního stojanu, cool covery na sedačky, podkova a tankvak SW-Motech. Touratech kryty rámu proti ošoupání laku botama a pod nimi ukrytý oranžový kolotočářský záslepky rámu KTM PP, ...

Měl jsem SDR 1290 a Tenere 700. Skvělá kombinace. Nicméně z několika důvodů jsem se dostal do stavu, kdy dvě motorky byly moc a jako jediná motorka v garáži je každá z nich špatná. A tak přišlo na hledání mašiny, která co nejvíc nahradí obě výše zmíněné. Do finále se dostal Advík 1090 a 1190 (zde pouze ročník 2016).

Jako první jsem vyzkoušel 1090. Dostavilo se naprosté zklamání. Oproti Tenere 700 mi nepřišla 1090 jako nějaký posun. Spíš naopak. Takže tudy cesta nevedla a před projíždkou na 1190 jsem byl lehce skeptický. Jak se ale ukazalo, tak naprosto zbytečně. 1190 je výborná! Tohle přesně jsem hledal.

Bulwa
Bulwa napsal 04.08.24 v 11:36 10b.

Krásná To je Mašina

JollyJoker
JollyJoker napsal 04.07.24 v 15:15 10b.

Na design jsou tady jiné značky jižněji od Rakouska
Ale že to jede jak píšeš, to ti věřím
Ale ten stav (co vidím z fotek) je naprosto perfektní, ani nová tak nevypadá

Komorerth
Komorerth napsal 02.07.24 v 10:55

Komorerth
Komorerth napsal 02.07.24 v 10:55 10b.

Martyp
Martyp napsal 25.06.24 v 16:17 10b.

Pěkná pěkná, jen co je pravda! tak ať slouží a užívej jí, raketu. Je to skvělá motorka!