Hyosung GT 650 Comet (2005)

Vlastník mikro
Vloženo 6.5.2008
Aktualizováno 19.3.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

cita29
cita29 napsal 17.08.12 v 19:05

vypadá hodně dobře tak ať stejně dobře i jezdí

Geogino
Geogino napsal 22.06.12 v 08:49

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na Hyosungy

Geogino
Geogino napsal 21.01.12 v 13:48

tady máš odkaz na stránky s náhradníma dílama, jsou to sice zahraniční stránky, ale májí tam i měnu v Kč a ty ceny o proti cenám v čechách jsou o dost lepší http://www.hyosungs...;sort=20a&page=6 jinak dávám 10b máš ji pěknou

Bingi666
Bingi666 napsal 28.05.11 v 13:09

hodně muziky za málo ale jinak pěkná

MM250
MM250 napsal 17.10.10 v 14:14

cav , ako si odstranoval recirkulciu výfukovych plynov?
ja som vymontoval tie dve "pumpy" a zablendoval vsetky otvory
co po nich ostaly, tj na valcoch v airboxe a za jednym karburatorom. a este zosynchronizoval karburatory(podtlaky).

Scooter-devil

Ajsmen napsal 07.12.09 v 20:54

Moc pekne GT !!

moni.
moni. napsal 30.06.09 v 16:42

zdravim jihoceskeho komeťáka akce pažout Bechyně je jasná

mikro napsal 29.06.09 v 18:14

dna< ahoj, jak sem spal v deníku, už mě to nebavilo převíjet. takže altík z SV, a regl taky z SV ale z litru. a zatím tuk tuk dobijim.Snad to bude v pohodě, a budem jezdit vesele dál!

dna
dna napsal 23.04.09 v 10:48

ciao mikro, lonskou sezonu jsem taky odjezdil s vlastnorucne privinutym altem, ale na podzim se to znova posralo. vlastne jsem to previjen nadvakrat- poprve jsem previnul jen 1/3, tahle oprava vydrzela necely mesic. na vine byly zrejme nevhodne materialy (obyc lakovany drat, obyc epoxid). dalsi evoluce tedy byla uz s dratem odolnym olejum a teplotam, horkuvzdorny epoxid. toto vydrzelo asi 5 tisic km, pak se to opet posralo. tak jsem koupil origo novy alternator a zatim se drzi. bohuzel jsem certve zjistil, ze kvuli zkratujicimu statoru se mi protavila kabelaz k regulatoru, takze mne cekala nahrada konektoru. ted uz dobytek opet dobiji. jsem zvedavy, co prijde priste

cb36
cb36 napsal 19.03.09 v 16:50

Pěkna libi se mi maš to za 10

Kirby
Kirby napsal 22.02.09 v 15:05

Luxus at to svisti tak na jare,dame projizku

mikro napsal 22.01.09 v 09:09

radeksky< Je pravda že nejvíc co sem zkusil bylo 210km/h a to sem se už móóóc bál, mě to skoro sfouklo... na Rku to muší být něco iného

radeksy
radeksy napsal 17.01.09 v 19:18

žlutá je dobrá dík.a opatrně to moc nejde je to trošku jinak zpřevodovaný než ten tvůj naháč a fakt to jede dost

mikro napsal 15.01.09 v 21:50

Zdenek-UAE< dík Jj ted mám destičky které jezdí na okruhu, přesně si nevzpomenu-info motomg.eu mladý p.Grasel. Už jen při posunu v garáži je to sakraznatelný rozdíl, jen že jedna strana stojí lehce přes 1000kč... Jiank zatím dobré. Pouze sem převíjel už altík, to je asi velká bolest všech GT...

Zdenek-UAE
Zdenek-UAE napsal 29.10.08 v 12:06

Pekna, v te zlute barve je asi nejhezci. Ja mam na ni natoceno neco pres 10 tisic, vcelku si nemuzu stezovat. Akorat bych doporucil nejak poladit brzdy (pancerove hadicky atd). Pres zimu se na to chystam. Taky jsem vymenil puvodni H4 halogen, kterej sviti velmi zoufale, za xenon, obrovsky rozdil, uz se s tim da jezdit i v noci.

markrat
markrat napsal 24.08.08 v 12:31

napsal 15.07.08 v 18:39

Můj starší bratr jak jinak než vynikající moto.

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 16:18

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

smazany4026
smazany4026 napsal 08.05.08 v 17:25

Krásná a ta YOSHI jí jen přidala, už se těším na výlet, Mikro

KAWASAKI

BobRF
BobRF napsal 07.05.08 v 19:40

Dobra mana dobře jsi mu odepsal korea je uplně něco jineho at slouží a maš pravdu moc jich nejezdí divím se že někdo jde do ojetiny stejné kubatury když muže mít za stejné peníze GT skoro nové hodně se mluví o korejskem GTlitru pry by měl brzy vyjed

PavelGT
PavelGT napsal 07.05.08 v 10:18

GT650 skvělá ovladatelnost, v testech lepší podvozek než SV (když už chce někdo srovnávat), motor vlastní korejské konstrukce - po několika letech jězdění vlastních pohárových závodů v Německu, Polsku, Maďarsku i u nás - ověřena výdrž, výkon a spolehlivost

mikro napsal 07.05.08 v 09:26

master_frydek< Pořád dokola.zaprvé není to čína! Korea je něco jiného... Nechci aby to vypadalo, že bráním svůj motoyckl z podstaty. Motorka je vždy obrazem majitele. když budeš prase SV odděláš dříve než GTčko. Mimo čr jich jezdí dost, jen u nás prostě jich není moc. Každopádně, nejdříve si o Hyo něco přečti prolez net, pak suď. pak dávej palce dolu...

master.qwerty
master.qwerty napsal 07.05.08 v 09:18

no posez mozna lepsi je ale nevim nevim jestli je tenhle ,,cisnekj padelek,, lepsi jak SVo