Kawasaki Ninja 250R (2010)

Vlastník Nikita125
Vloženo 2.6.2013
Aktualizováno 2.6.2013

Uvolněná jezdecká pozice, úzká stavba, nízko umístěné sedlo, perfektně ovladatelná, dobře jde do otáček.

Motorka koupena od Kawasaki

Honda VTR 250: kulaté světlo, na naháče vysoko stupačky
Honda CBR 250: horší design - přední světlomet

První dojmy - Motorka má skvělý hutný zvuk, je sice trochu těžší a větší než cbf125, ale díky nízkému sedlu dosáhnu pohodlně i se svými 165 cm. Motorka má malý rejd při manipulaci na místě a tužší spojku.

Motorku bych doporučil pro - vstupní moto do světa sportovních motorek

Motorka byla vybraná jako další stupeň po Hondě CBF 125 se kterou jsem byla velmi spokojená. Při výběru jsem přihlížela hlavně na hmotnost a výšku sedla jenž je u Ninji 250 bezkonkurenční. Byla koupená jako nehavarovaná bez kosmetických vad od prvního majitele se servisní knížkou a měla najeto 1600 km. Motor se ochotně vytáčí až do maximálních otáček, podvozek je při továrním nastavení na 2 stupeň poměrně komfortní. Do zatáček je až neskutečně ovladatelná i s originálními pneu které mi zatím plně vyhovují. Úložný prostor je max na nářadí a standardní lékárničku.
Hned po koupi byla provedena roční servisní prohlídka v Kawasaki Moto-kolo v Praze,
kde mi bylo umožněno dovézt si vlastní olej. Samotná prohlídka stála 1300,- i s razítkem S Ninjjou se zatím stále seznamuji a tak další postřehy a zkušenosti doplním později. :)

Béčko
Béčko napsal 13.02.15 v 12:18

hezké

context
context napsal 14.03.14 v 19:25 10b.

krásné obě přeji hodně šťastných km a hlavně bez nehod

tom.kranych
tom.kranych napsal 25.12.13 v 15:26

černá krasavice..Ať jezdí a hlavně bez nehod

Lukas3k
Lukas3k napsal 05.09.13 v 16:54

krásné obě přeji hodně šťastných km a hlavně bez nehod

tohart
tohart napsal 12.06.13 v 10:25 10b.

Hezky k sobě pasujete! Přeji hodně šťastných km!