Yuki GY4 125 ST/SM (2005)

Vlastník DubcaFZS
Vloženo 28.5.2015
Aktualizováno 28.5.2015

Moje první motorka, nadšenější jsem asi nikdy nebyl, to potom přešlo ale o tom později !!!

První dojmy - První dojmy byly rozpačité, borec na tom měl ty 2 roky co to vlastnil špatnou polohu sytiče takže ta motorka měla výkon snížený ani ne na polovinu a jelo to tak 60km/h, pak jsem přepl sytič a už to jelo tak jsem to vzal :-D

Na prvních 1000km s touhle motorkou vzpomínám strašně rád ale pak mi začla komplikovat život

Jak jsem ji kupoval byla 2 roky stará a měla najeto 2200km což bylo super, jenže asi po 1000km už to začlo, praskání žárovky zadního světla, odeška zadní brzdová pumpa, žárovky v budících praskaly tak co 200km takže jsem je potom přestal vyměňovat a zvykl si že večer na nich nic nevidím

Kolem 5 000 km začly téct tlumiče,zkratovala mi docela často pojistka takže jsem to musel odtlačit 1,5km domů a hlavně začlo praskat koleno od výfuku a to takovým způsobem že v hlavě válce zůstal zalomený šroub takže se to muselo vytahnout v servise , to se mi stalo asi 4x tak jsem ten vyfuk vždycky nějak přivázal a až našetřil tak to nechal opravit

Jednou jsem na tom jel od svojí večer v dešti domů což je zhruba 20km a za tu cestu mi samozřejmě prasklo koleno od výfuku takže ta motorka šla slyšet v okoli 10km, přestalo svítit přední světlo a dálkové svítilo tak málo že jsem musel sjet na vedlejší cestu a jet přes prdele domů a to sem si řekl že už na to nemám tak sem to za 10 000 prodal pánovi co mu to bylo jedno

Tolik k mojí bývalé yuki, zajímalo by mě jestli jezdí a jak se má !!