Yuki ST 125 TR (2005)

Vlastník anii
Vloženo 14.4.2014
Aktualizováno 14.4.2014

Yuki pro velký holky a malý kluky. Koza vysoká, ale lehká, lehce ovladatelná. Měla najeto jen 600km, takže se nám na ní nic neporouchalo a brzo šla zase do světa :)

První dojmy - První dojmy nic moc, kazila mi to hlavně výška motorky, po snížení už se na ní dalo jezdit, ale na rovině se nedala postavit na boční stojánek, neb ten byl delší a motorka se nakláněla na druhou stranu ;-)

Sedla jsem na ní někdy v 24 letech po sezóně odježděné na Simsonu S51, to už jsem si tedy fakt připadala jak na motorce, byť jsem ji jezdila prakticky jen pole-potok-les.. Pro tyto potřeby dostačující, osobně mi nevyhovovala výška motorky kdy po snížení měla zkrátka příliš dlouhého policajta. Jo, jeden se naučí všechno, i najít si kopeček na parkování, aby se postavil dala. Byla rv. 2005 a najeto poctivých 600km. Koupil si ji známý kámoše, po 300km ho shodila, on na moto zanevřel a YUKI postavil do garáže. Tam kolem ní slídil roky kámoš a nakonec ji od něj odkoupil, že s ní v Praze bude jezdit pro cigára. Leč po dvakráte dostal flastr za jízdu bez helmy, usoudil, že to zkrátka nejde praktikovat jako HOP a frčim a při řešení finančních problémů nabídl yukinu nám. Za ty peníze nešla odmítnout, takže jsem si na ní odjezdila, co jsem potřebovala, v lese se vyválela, pořádně si omakala řízení a naučila se motorku méně naklánět, abych se nevyválela, protože ze Simsona taková potřeba nebyla..