Yuki GY4 125 ST/SM (2005)

Vlastník Vojtaj
Vloženo 9.5.2023
Aktualizováno 9.5.2023

Motorku jsem si zamiloval! Je to za mě nejlepší 125!

Yuki SM 125: Yuki GY 4 st se mi nakonec líbilo víc.

První dojmy - Ze začátku se mi vůbec nelíbila, ale po první jízdě jsem hned věděl, že ji chci!

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, ale i kohokoliv kdo má rád malé obsahy.

Moje první motorka byl pionýr, jenže ten se nám nepovedl dostat na značky, tak jsme ho prodali. Dlouho jsem pak hledal nějakou 125 a zalíbila se mi Yuki sm, ale ta byla vždycky od nás daleko, ale jednoho hezkého rána, mě taťka zavolal že kousek od nás je GY 4 na prodej a další den jsme se jeli podívat. A za tři dny už jsem ji měl doma.

S motorkou mám zatím najetých necelých 100Km a motorka jede jak má. Jízda na motorce je skvělá, zatím bez problému. Poradí si s každým kopcem i na rovince letí jako drak. Brzdy jsou ostré jako břitvy, takhle skvělé brzdy jsem zatím na žádné motorce neviděl. Motorka byla původně na enduro kolech, ale naštěstí byla přezuta a přihlášena na motárdových kolech. Jediná nevýhoda motorky je že nemá žádný úložný prostor. Motorka vypadá mezi 125 jako jediná ,,dospěle''

Motorka si poradí s každým terénem, ale na silnici jede nejlíp.

A už teď se těším na další na další dobrodružství, Kilometry a výlety s touhle bestii!!!

callowsick
callowsick napsal 10.05.23 v 06:34 10b.

tak hodně srandy s tou bestií

Targus
Targus napsal 09.05.23 v 22:00 10b.

Ať čumím, jak čumím, to přední kolo se pořád zdá menší, než zadní.

Mám doma taky takového ježoura, který by jen jezdil a nic jiného nedělal!

Njn, my NIKDY mladí nebyli, hned jsme byli DŮLEŽITÍ, staří a odpovědní.

Úložný prostor pořešíš textilními brašničkami u zadního konce sedla. Chce to jen trochu inspirace a trochu práce předníma nohama.

Ať ti to jezdí, kluku ušatá!