Triumph Daytona 955 (2001)

Vlastník Peter7
Vloženo 23.11.2012
Aktualizováno 3.4.2013

Three-cylinder sound, three-cylinder sound

První dojmy - Sounds good my beautiful lady

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo se chce zabit snadno a rychle. Drive fast as you can.

Doplňky na motorce - Padaky, zadni brzda ze Street Triple 2009, predni trmeny bohuzel nevymenim kvuli uchyceni na vidlicich.

I'm calling her the Big baby cause she's the top model of Triumph motorcycles.

The Daytona 955i 2nd generation is still the coolest bike Triumph have made to date and they ride like a dream. Loads of torque, easy overtakes in any gear, great engine noise, comfy (for a sports bike), looks good, girls seem to like it - and this one is the best colour, silver.

Zacal zlobit sensor skrticich klapek, ktery mi ji obcas chcipal zrovna ve chvili, kdyz to nejmene potrebuju. Sice to neni zadna velka zavada, ale casem to zacne vadit. Vymena za novy kus neni tezka, akorat nastavit pres diagnostiku rozsah a pri te prilezitosti nahrana mapa, kde je opraven propad vykonu mezi 4000 az 6000 otackami za minutu. Za pul hodinky jsem byl hotovej...easy peasy lemon squeezy.

Kdyz jsem se v tom hrabal, tak jsem pridal i scottoiler dual injector. Instalace snadna, akorat se musi koupit specialni pro Triumph soucastka, ktera se nasadi na rozstrihnutou trubicku skrticich klapek...opet easy peasy japanesey.

nebrzdit
nebrzdit napsal 29.11.13 v 21:59 10b.

Pájinka
Pájinka napsal 26.03.13 v 20:15 10b.

Možná je "ošklivá", ale bude to dělo a i sebevětší trotl pozná, co projelo a vo tom to je Není potřeba splývat s davem
Užij si nastávající sezˇonu a děkuji za pěkný komentář

istonbike
istonbike napsal 12.03.13 v 18:36 10b.

Nádherný Triumph s legendárním jménem ze staré dobré Anglie přijmi 10b s přáním super kilometrů s třemi válci mezi koleny

Bobes113
Bobes113 napsal 07.03.13 v 00:15 10b.

10b

Ozzy_
Ozzy_ napsal 01.03.13 v 18:19 10b.

Sice jsem zazil osobne jen trihrnek 675, ale tohle usporadani me prirostlo k srdci Ti anglani maj neco do sebe