Yuki Manxman 125 (2013)

Vlastník chinabiker
Vloženo 26.6.2013
Aktualizováno 24.5.2014

Krásný retro bike za super cenu

Motorka koupena od MMskicentrum Brno - Celková spokojenost

Honda CBF 125: poloviční cena

První dojmy - Moto jsem si vyzkoušel u prodejce v Novém městě na Moravě, který byl ochotný, moto sprovoznil a půjčil mi ji k vyzkoušení. Líbila se mi už na fotkách a naživo vypadá ještě líp. Na motorce se příjemně sedí a přesto, že je drobnější, tak to ničemu nevadí a naopak to má své výhody třeba při manipulaci. Motorka byla ještě v syrovém stavu, neseřízená, nezajetá. Zvuk příjemný.

Doplňky na motorce - V hlavě mám pár úprav.
nejprve.. zjišťuji přes prodejce, jestli můžu posunout blinkry (kvůli ztrátě záruky) a rád bych dal menší boční kufry. Tak uvidíme

Motorku sleduju od jejího vyjití na trh. Líbila se mi a testy, které o ní vyšly mi pomohly se pro ni rozhodnout. S čínskou produkcí motorek mám už kladnou zkušenost, proto nemám strach, že bych kupoval hromádku šrotu
Ale až budoucnost ukáže..

19.6.2013 - objednávám Manxe a platím zálohu v MMskicentrum, Brno. V oranžové barvě

27.6. si pro ni půjdu, je už připravená na prodejně.. ) jupí

Tak motorka je už v garáži, přihlášená, značka připevněná..

29.6.
Dnes prvních pár desítek kilometrů, projížďka kolem brněnské přehrady, paráda. Příště musím vzít foťák sebou a pohrát si s galerií.
Moto super, jede fakt hezky. Zvuk příjemný, dobře se ovládá. Vzhledem k záběhu se k ní snažím chovat slušně, nevytáčet a včas řadit

Za týden ji protáhnu kolem Pálavy. (info a fotky v DENÍKU..)

12.7. garančka 500km
po výměně oleje, filtru a seřízení jede úplně super. Ten olej hodně udělal. je otázka co do toho číňani lijou, ale teď je tam kvalitní polosyntetika a rozdíl je fakt dost znát.
Takže možná tip pro Vás.. hned po koupi nové stojí za to vyměnit olej za kvalitní.
Další kontrola a výměna ve 4000km, takže uvidíme, jestli to bude ještě letos

26.4.2014
Času je sakra málo, a tak se mi teprve dnes podařilo vytáhnout po zimě Manxe na delší výlet. Opět má oblíbená krajina kolem Pálavy a Mikulova
Motorka šlape perfektně, žádné závady, žádné praskající žárovky, nic z toho se nekoná a motorka jezdí bez chybičky
Najeto 1150km

28.4.2014
Myslel jsem, že si motorku nechám na hodně let, dokud bude sloužit, ale ,,člověk míní,.."
Nabídka málo jeté Hondy CB 500 od kámoše a za víc než výhodnou cenu, mě ale zlomila a půjdu do ní

Květen 2014
Manxman je prodaný..
Honda CB 500 nevyšla, ale vypadá to, že Honda přece jen bude..

chinabiker
chinabiker napsal 29.06.13 v 22:14

Díky všem, vidím to podobně. Hlavní je radost z jízdy a pak je fuk značka.
Ale jsem přece jen realista a tak za pořizovacích 30 litrů, motorce odpustím i nějaké nedostatky.
Sám jsem zvědavý, co mě čeká Motorka se mi líbila a tak jsem to risknul.
Každopádně zkušenosti sem budu doplňovat, abych i ostatním pomohl s rozhodnutím, jestli do téhle motorky jít.

Všem nám přeju hezké počasí na vyjížďky !!

z.a.j.o.c.h
z.a.j.o.c.h napsal 28.06.13 v 12:28 10b.

Už jsem ztratil přehled o 125kách, ale tahle se povedla Ať slouží

Pidoki
Pidoki napsal 27.06.13 v 11:30 10b.

Není důležité co je to za stroj. Důležitější je aby z něj měl člověk radost..

komatkiller
komatkiller napsal 26.06.13 v 21:58 10b.

Myslím že to nemusí být špatny stroj :) Kámoš má Yukinu a jezdí bez problémů :)