Yuki Manxman 125 (2014)

Vlastník pavel323
Vloženo 21.6.2014
Aktualizováno 9.5.2015

Zajímavej nenáročný stroj. Ve Francii pod názvem Mash seventy.

První dojmy - Splnily očekávání. To co jsem o tom slyšel přesně sedělo. Motorka se celkem slušně pokládá do zatáček. Jinak musím jen souhlasit s recenzí která o tom vyšla

Motorku bych doporučil pro - Manxman je vhodný pro začínající motorkáře nebo pro ty co se styděj jezdit na skůtru.

Doplňky na motorce - Výměna řetězového kolečka z 13z na 16z. (Už to i trochu jede )
Originál od Yuki je zbytečně drahej. Perfekně pasuje řětězové kolečko z Suzuki GN,GS 125. Šestnáct zubů je dopředu asi maximum.Víc se tam nevleze jsou tam zatavený kabely.

Manxmana jsem kupoval hlavně proto, že jsem sháněl nějakou náhradu za prodaný Stadion S22. Potřeboval jsem něco malýho lehkýho a co trochu jede a vypadá k světu a to Manxman perfektně splňuje.
Po ty poslední recenzi co jsem tady o tom četl jsem se dlouho rozmejšlel jestli do toho jít. Ale pak jsem si řekl, že mě nemůže rozhodit pár činskech zelenech šroubů co se povolujou nebo eventuelně nějaká jiná kravina. Ceny náhradních dílů jsou víc než přijatelné a to rozhodlo. A taky mě nebaví když se na motorku nemusí ani sáhnout a jenom se jezdí.

Doplněno duben 2015:
Musím konstatovat, že na motorce zatím všechno standartně šlape. Ani se nepovolujou ty činský zelený šrouby.
Ideální náhrada za jakoukoli českou padesátku.

Petrohrad
Petrohrad napsal 28.06.14 v 11:16

Vzhledově vydařenej stroj

Maxim
Maxim napsal 28.06.14 v 08:56 10b.

Videl jsem ji ve skutecnosti a je to motorka,za kterou jsem se otocil a rikam...co to je,vypada to super fakt moc pekna! 10!

Vlasťák1973
Vlasťák1973 napsal 27.06.14 v 22:57 10b.

Moc pěkná,hodně se Yuki povedla. tak samé pohodové kilometry.

Chudy_CZ
Chudy_CZ napsal 23.06.14 v 06:42

No paráda Ses do toho vopřel. Musíme zorganizovat nějakej Manxman Day Já si myslim že bude sloužit (snad i mě) a pokud něco náhodou tak ti to vymění v záruce a je klid Ať to jezdí

SonyLee
SonyLee napsal 22.06.14 v 06:57 10b.

Hezkej jednobuch spousty pohodovejch kiláků přeju